Bolesti päty

Mam uz treti mesiac bolesti päty, bo tudu asi ostrohy. Ortoped mi dal vstrek-velmi to bolelo, ale nepomohol. Pomôžte mi prosim a poradte, ako to mam riesit dalej? pocula som, ze ozarovanie pomôze, kto to absolvoval a ake mate s tym skusennosti? ci nieco ine, co pomôze, snad mi niekto napise, dakujem. Maja

Nikto nemal este problemy s bolestou päty? aka liečba pomohla, napiste prosim rady… vdaka.

Mne pomohli homeopatiká a silikónová podpätenka.

Bolest paty prekonala moja svokra asi pred 2 rokmi a chodila na oziare na heydukovu, pomohlo jej to. Dnes mam bolest ja a idem sa objednat na oziare, Dr. mi vravela ze su to oziare 2x a potom znova 2x, neviem este intervaly, ani vysledok.

Homeopatiká? To je čistá voda, kde “účinná” látka až ani nieje, lebo riedením sa dosiahne “koncentrácia” asi 10 na mínus tridsiatu deviatu. Tj účinnej látky tam bude asi toľko ako v pitnej pramenitej vode.
To otčenáš alebo zdravas sú účinnejšie.

CHcem sa s vami podelit o moju skusenost. Tiez som kvoli bolavej pate navstevovala ortopeda, ale bohuzial nic nezaberalo. Z bolesti som bola zufala, hladala som na nete prispevky od ludi trpiacich touto pliagou, ci sa niekomu podarilo aspon zmiernit bolest. Nasla som prispevok jednej pani ktora opisovala ako sa zbavila bolesti v pate a ja som ihned zacala toto praktizovat. Odvtedy presiel uz viac ako rok a som absolutne bez bolesti paty. Treba si zaobstarat tvrdu malu lopticku al. nieco velmi tvrde ja som si zvlast na tuto proceduru kupila dreveny gulac na cesto. Treba niekolko krat cez den nan stupit a gulat cele chodidlo a najma najbolestivejsiu patu silou aku znesieme. Zaciatky su bolestive az tak ze mi tiekli slzy. Ale nevzdavat sa! Asi za tri tyzdne zacali bolesti ustupovat az zmizli! Takto podobne si liecim rozne ine neduhy, napr. ked ma boli rameno al. bedrovy klb a pod. silnym tlakom a masirovanim bolest vyzeniem. Len nedavno som natrafila na knihu liecitela pana Stefana Zakutanskeho kde lieci presne tymto sposobom. Prajem vsetkym vela zdravia.