Botox

Ahojte! Kvôli hlbokým vráskam som si vo štvrtok dala pichnúť botox medzi obočie. Dnes je nedeľa a ziadny výsledok necítim. Stále dokážem zvraštiť obočie ako doteraz. Tak by som sa chcela opýtať, či má niekto skúsenosť, že kedy vám začal účinkovať. Už je to pomaly štvrtý deň. Zaplatila som za to 150 eur a žiadny efekt.

Mne cca. po 3 dnoch.

Ahoj, ja som bola na botox v pondelok a až dnes /štvrtok/ začínam cítiť, že mi tŕpne čelo. U niekoho účinok nastupuje až na šiesty - siedmy deň, takže ešte vyčkaj.

Ja som si ho dala pichnut vo stvrtok a hned na druhy den som videla, ze celo neskrcim, tak ako pretym. Doktor mi povedal, ze mal pacienta, ktoremu ani na druhy krat a pri silnejsich davkach botox nezabral.

Na to, aby si nedokazala zvrastit celo, budes musiet zaplatit ovela viac ako 150. Na to je potrebna aplikacia aspon 3 krat.

Budte spokojna, ja som si dala taktiez pichnut botox a prve vysledky sa dostavili az po 10 dnoch, garancia je az od 14 dni. Mozem sa spytat, kde ste si davali botox pichat? Lebo ja som platila vela.

Ja som si dala pichnut botox, stalo ma to 180€ a nemiesto toho, aby sa vraska, ktora nebola hlboka - glabela, este viac zviditelnila. Bola som v Spisskej Novej Vsi. Nikdy viac nenavstivim tu p. doktorku, ktora evidentne nevie pichat botox. A este mam po 16 dnoch aj nabehnute oci, takze vyzeram, akoby ma dostipali osy.

Zial, aj to sa stava. Chod reklamovat a pytaj si spat peniaze.

Ano, bola som reklamovat, ale p. doktorka nebola ochotna so mnou rozpravat, a odporucila mi, aby som si zaplatila znovu a ze mam prist na dopichnutie. Nebola ochotna to riesit absolutne. Je to zdravotnicke zariadenie, takze to by som musela podat staznost na Urad pre dohlad nad lekarksou starostlivostou. Urcite som sa poucila a v buducnosti si dam takyto zakrok urobit na klinike, ktora ma dobre meno, a do Spisskej Novej Vsi nikdy viac. Chcela som len, aby kocky zo SNV nedoplatili na “kvalitne sluzby” p. doktorky ako ja. Naozaj, oplati sa vam cestovat do Kosic a mat istotu, ze za peniaze ktore si zaplatite dostanete aj ocakavane vysledky.

Ahoj, ucinok Botoxu je vraj od 3-6 dni, ale najlepsi efekt pride do 2 tyzdnov. Ja som si to dala pichnut, prvy raz pred 2 a pol tyzdnami, je to lepsie ako predtym, ale naznak vrasky mam predsa len stale. Tiez ma to trochu stve, dufala som ze to zmizne uplne.

Ahoj, ak chceš, aby Ti vráska zmizla, asi si ju mala veľmi hlbokú - treba chodiť na botox skorej, musíš si ju po 2 týždňoch od aplikácie dať vypichať kys. hyalurnovou alebo kolagénom - potom to zmizne úplne. Treba pozerať net. Alebo si si to mala dať hneď vypichať, je taká novinka na slovensku botox s kys. hyalurnovou, to by si mala jedným vrzom.

Ahojte, ja som si ho dala pichnut okolo oci, hned na druhy den uplne fantasticke, dala som si ho pichnut v Chorvatskom Grobe, maju velmi dobre ceny a aj mi to pichla dost do okolia, ale ziadny strnuly vyraz tvare, skratka uplne skvele, odporucam.

Ahoj… môžem sa spýtať na cenu? :slight_smile:

Ahoj… môžem sa spýtať na cenu? :slight_smile:

Ja som si dala napichnúť celé čelo a vrásky sa mi urobili na spánkoch. Tam som ich predtym nemala. Preto si už nebudem dávať nič napichovať.