Bratislavská vodárenská spoločnosť bude bezplatne analyzovať vzorky vody

Bezplatnú analýzu vody z domácich studní urobí Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) pri príležitosti Svetového dňa vodyToto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4159-bratislavska-vodarenska-spolocnost-bude-bezplatne-analyzovat-vzorky-vody

Bratislavská vodárenská si robí z ľudí srandu!
V článku v novinách aj na intrnte píšu,ž si ľudia môžu v rámci svetového dňa vody priniesť vodu na rozbor a tnto rozbor im bude urobený bez poplatku.
Akcia má trvať od 31.marca do 4.apríla!
Dns j 3.apríla moja dcéra nisla vodu na rozbor a div sa svete,cedula ako hrom,že akcia trvá len do 2.apríla,pekne od Brat.vodárenskej,že?
Nikde ani zmienka o tomto dátume,takže ľudia sa zbytočne preženú a nič a nikto im nezaplatí a ani nič vevybavia! Daľší umelci na o…e ľudí,ale tak nám treba!

jednotlivých regiónov bude a už časť aj je na internete, stačí kliknúť na ich stránku. o tom, že budú brať vodu do stredy som vedel aj ja, stihol som to, tak som ju tam dal, dávali to v televíznych novinách. ak vám pomôže tak sa pozrite na ich stránku a nájdete tam postupne jednotlivé regióny, ale som zhrozený, koľko dusičnanov sa v tej našej vodičke nachádza.
http://www.bvsas.sk/section/401/Kvalita-vody/default.aspx

Pán Jozef ďakujem pekne za vašu reakciu na môj článok,idem si to na tú stránku pozrieť.
Ešte raz ďakujem a prajem menej dusičnanov v tej vašej vodičke ja sa to tiež pokúsim zistiť ako je na tom moja studňa.