Brilliant COCO - skusenosti

Ani radit ti nemusime, staci si precitat tuto diskusiu a zistis, ktore produkty si mas objednat :slight_smile: Ale no dobre, uhlahcim ti to :slight_smile: Pozri sa po produktoch brilliantcoco. Su ucinne a za par mesiacov vidis rozdieli. Kedy mate presne svadbu? V ktorom mesiaci?

Len na to vôbec nemám čas, aby som si to tu všetko čítala, je tu toho strašne veľa :confused: V máji máme svadbu. Myslíš, že za dva mesiace mi to vybieli zuby? A čo to stojí? Je to drahé?

Mas pravdu, ze tu je toho dost, ale tak 20 minut casu a mas to cele prestudovane :slight_smile: Ci ani tych si nevies najst?? No kedze ja mam toho casu az, az, kedze som doma na pn-ke, tak ti nejake veci znovu napisem. Co sa tyka ceny, tak sacky stoja na 2-tyzdnovu kuru 15,99€, zubna pasta od nich stoji 11,99€ a potom maju este aj set, ktory stoji 29,99€ a v nom mas vlastne aj zubnu pastu, kuru na 2 tyzdne a este zubnu kefku.

Suklo a heraldina, dakujem vam obidvom, ze ste mi napisali informacie, ktore som potrebovala. Viem, ze som sa dlhsi cas neozvala, ale mala som toho vela. Teraz budem mat casu kooopu, tak sa ozyvam a zaroven vam chcem aj povedat, ze ten set od Brilliantcoco som si objednala a mam ho doma. Su to perfektne produkty :+1:

Už teraz mám, keď nemôžem chodiť ani do roboty a aj naša svadba je vo hviezdach :frowning: Ako pozerám, tak ten set sa asi najviac cenovo oplatí, že? A posielajú kuriérom aj teraz, keď je takáto situácia? Nie je to problém? Lebo aj tak by som to chcela vyskúšať, aj keď rozmýšľame, že svadbu presunieme na iný termín.

nemas zaco. a coho si mala tak vela? teraz mas na mysli, ze kvoli koronaviruse budes mat viac casu, co? nechodis uz teraz do roboty? tiez ste odstaveny? super, ze si si ho objednala!