Brilliant COCO - skusenosti

(adrena) #1

Ahojte, chcela by som sa spytat na tento produkt. Mal by ocividne pekne vybielit zuby uz za par dni. Mate s nim nejake skusenosti? Oslovil ma z toho dovodu, ze je to vlastne prirodny produkt z kokosoveho oleja. Pred tym ako si ho objednam sa chcem este uistit a preto som sa rozhodla napisat. Za kazdu jednu uzitocnu spravu budem rada, dakujem :slight_smile:

0 Likes

(emanuellsa) #2

ani ho nepoznám, to je nejaká novinka, ktorá vyšla teraz na trh??

0 Likes

(adrena) #3

Hm, tak ty mi velmi nepomozes, ked ho ani nepoznas. Neviem, ci to je novinka ale pre mna ano, kedze som sa o nom dozvedela len pred cca mesiacom. Dufam, ze sem niekto pride, ktory ho bude poznat a ktory nam da viac informacii.

0 Likes

(lucinquamua) #4

Mozem ti poradit, kedze s coco skusenosti mam :slight_smile: Co by si potrebovala zistit? Ak iba to, ci ozaj bieli, tak moja odpoved bude jasna a zretelna: BIELI uzasne!

0 Likes

(adrena) #5

Super, konecne aspon jedna, dakujem Lucka, ze si sa ozvala :slight_smile: Aj to som chcela vediet ale aj blizsie informacie ako napriklad to, ako sa to ma aplikovat na zuby, co vsetko obsahuje balenie a ako dlho to treba aplikovat, aby boli dosiahnute vysledky? Som ta teraz trochu zahadzala otazkami ale snad ti to prekazat nebude :slight_smile: Dakujem uz teraz, ze si napisala :wink:

0 Likes