Budúcnosť v rukách rodičov

Už v tehotenstve sa nastávajúca mamička snaží urobiť čo najviac pre zdravie svojho nenarodeného dieťaťa. Dáva si pozor na správnu životosprávu, obmedzuje stres, vzdá sa rôznych škodlivých zlozvykov.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/8215-buducnost-v-rukach-rodicov

Verim tomu, ze keby tato “sluzba” nebola taka neskutocne draha, tak by tuto vzacnu moznost urcite vyuzilo viac rodicov! Pretoze zaplatit vyse 800€ v case, ked rodicia potrebuju v dnesnej dobe kazdy cent - hlavne na zaciatku ked sa babatko narodi a je treba vsetko pokupit - nie je zanedbatelna suma! Keby to bol len ten rocny poplatok, nevaham ani sekundu, ale napriek tomu, ze som vzdy nad tym uvazovala, nemam take financie aby som si to mohla dovolit, co mi je luto, lebo clovek naozaj nikdy nevie co ho v zivote caka, preto len dufam, ze moje dietatko bude zdrave!

Súhlasím, odber je zaiste fajn vec. Suma je veľmi vysoká. Prečo zdravotné poisťovne nehradia tento úkon? Veď svoju starostlivosť opierajú o prevenciu?