Byt v Bratislave

Prosím Vás o radu, tip kde v BA, v ktorej casti sa oplati kupit byt? Chcela by som nieco bezpecne, a v okoli zelene a zaroven nie daleko od centra :smiley: a samozrejme za rozumnu cenuu. ďakujem vopred za nápady

V Rači jednoznačne. Jedna z najbezpečnejších štvrtí a vyrástlo tam vďaka doas-u moderné zlaté krídlo. Cenu netuším, ale vyzerá to veľmi dobre.

Ja by som volila Ružinov je to blízko centra aj zelene je dosť. Všetko je po ruke trhovisko, obchody, nemocnica veľa škôl a škôlok. A veľa ľudí takže aj bezpečné je.

ruzinov sa aj mne pozdava najviac

Asi by som zvolil Ruzinov. Ta oblast sa najviac priblizuje tvojim poziadavkam, no treba ratat, ze za tu cast si aj priplatis

Sestra býva v Petržalke a tiež sa jej tam páči. Podľa mňa to záleží hlavne od človeka, na čo je zvyknutý a čo všetko potrebuje mať v blízkosti

každému vyhovuje iná časť Bratislavy na bývanie. kde budeš mať prácu??

Tak zelene v Bratislave uz vela nie je, kedze sa tam stale nieco stava!! :frowning: :frowning:

ale zelene je dosť :slight_smile:

Bratislavu moc neznám ale kdyby jste se ptali na nějaké bydlení v Praze tak tadyhttps://www.eurobydleni.cz/byty/praha/pronajem/ mají dost nabídek po celé Praze. Ať už jako pronájem nebo přímo ke koupi, mě se v praze líbí u divoké Šárky je tam klid a kousek do přírody je tam i koupaliště a jezdí tam často autobus takže i do centra se dostanete v pohodě ale určitě je tam více takových míst.

myslim, ze ked hladaju byt v Bratislave, tak nebudu chciet ist do Prahy :smiley: :smiley: :smiley:

Heh asi tak nejak, je to troska od ruky :slight_smile:

trosku dost :smiley: :smiley: ale tak asi si niekto potreboval spravit reklamu :smiley:

aj to moze byt pravda

je to možné :slight_smile: ľudia sa vedia všeliako vynájsť, pokiaľ si potrebujú na niečo spraviť reklamu

Teraz je veru problem s tymto ked vacsina ludi z miest odisli lebo pracuju homeoffice