CBD kvapky na lepší spánok

Aj viete odporucit niekto nejake konkretne? Znacku, typ, percenta? Chcela by som skusit, ale netusim, ktorym smerom sa ubrat, vobec neviem, ktore je take najlepsie.

tak podla mna je to take individualne, co inemu zaberie, nemusi tebe:) ale tak asi by som na zaciatok zvolila nieco slabsie, ak ti to pride malo, tak zvysit davku alebo percenta.

Moja sestra skúšala asi tri typy, každé mali iné percentuálne hodnoty a necítila absolútne nič ani pri jednom :smiley: Takže neviem, že či sú niektorí ľudia voči tomu úplne imúnni alebo čo, ale fakt že nijakú zmenu nebadala. :smiley:

Podla mna je to len placebo, nic viac :smiley: Ze si jednoducho len vsugerujes, ze ti to ma nieco robit a potom sa tak aj citis :smiley: A to len preto, ze to mas v hlave.

co ty vies, mozno to nezabralo len na teba a u niekoho ineho to realne fungovat moze :smiley:

Len keby clovek vedel ci sa oplati tolke peniaze za to dat, lebo ved to neni lacne, nie?

ale to, ze si to raz kupis a vyskusas, tak myslim, ze za to nic nedas a zase nestoji to tolko, zeby to cloveka dako zruinovalo, ved to mas okolo nejakych 50 euro, nie??

ty to mas oskusane? su aj nejake rozdiely v znackach?

no podla mna to uplne najlacnejsie nie je, ale tak ak niekto na to realne ma, preco nie. mne to pride hrozne predrazene.

Je to len prezitok podla mna. Marketingovy tah. Mne to nerobilo ale ze absolutne nic. Mozno to funguje na kazdeho inak, neviem, ale ja osobne som teda nepocitila pri uzivani nijake zmeny.

Ani si sa necitila nejako kludnejsie alebo cosi take? Ono by to malo byt take utlmujucejsie nie?

Co sa vlastne deje s telom, ked si clovek da tieto kvapky? Ucinkuje to uplne na kazdeho?:slight_smile:

na mna to vobec neucinkovalo, ked ti mam pravdu povedat:) ale poradili mi, aby som si teda objednala dalsie, ale uz s vyssim obsahom thc, tak neviem, skusim mozno, realne nad tym uvazujem. len keby to take neskutocne drahe nebolo.

jednoznacne treba zvolit tie silnejsie:) tie slabe nic nerobili ani mne, to su vyslovene vyhodene peniaze do vzduchu.

mne dobre zabera cbd ale s melatoninom, kupujem od vitariana, dam si pod jazyk a cca do pol hodky spim, obycajne cbd som zatial neskusila iba toto s melatoninom

ja uz som popravde vyskusala asi vsetko a na spanok mi nezabera absolutne nic.