CBD kvapky na lepší spánok

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s CBD kvapkami? :slight_smile: Ja by som si ich rád objednal lebo mám nejake problémy so spánkom a čítal som dosť o tom, že by to malo pomáhať :smiley: na nete som našiel tieto CBD kvapky len neviem, že koľko % si mám zobrať :smiley: mám začať najskôr s tými najmenejšími 5%?

Ozaj to pomaha? Tiez by ma to zaujimalo :slight_smile:

v akom mnozstve ale je to bezpecne??

len preco tie cbd maju take rozne ceny?

To zalezi od toho, ake su silne. Treba si sledovat tie percenta, ktore sa tam uvadzaju. Pri kazdom mas aj ine davkovanie.

Ide o obsah tej latky :slight_smile:

to je pravda, treba si pozriet, pretoze su vselijake druhy a tie obsahy sa lisia, najlepsie sa zaraba na ludskej hluposti a nevedomosti :smiley:

To je to, že často predáva značka a nie skutočný obsah.

ja teda neviem, ludia, ale na mna to asi nefunguje :smiley: alebo teda neviem, ze ako a kolko kvapiek sa ma uzivat, ale akosi som nepocitila rozdiel.

neviem, ale moc takymto veciam nedoverujem, podla mna je to len reklamny tah ako vypacit z ludi peniaze, najlepsie sa predsa zaraba na ludskej hluposti.

Osobne vyskusane nemam, ale mam kamaratku, ktora si vo velkom ocakavani olej kupila, zacala ho uzivat, ale vysledky sa nejak nedostavili ani po pravidelnom uzivani.

Nedáva si malé množstvo?

zatial som este neskusala, ale rada by som. ale asi by som nevedela, ake mnozstvo a ako casto.

To si treba asi proste odskúšať, keďže je toho viacero druhov a aj rôzne silné. Ale tak začala by som asi tými slabšími, ak s tým ešte niekto nemá skúsenosť.

Ja osobne som sa tiež na toto dala nahovoriť a skúsila som teda slabšími, výsledok nula bodov. Tak som si povedala, že ok, asi by som potrebovala niečo silnejšie. Nič mi to proste nerobí, žiadnu zmenu som nepociťovala.

mozno to na kazdeho nefunguje :smiley: ktovie ako to je.

sranda, ja mam vo svojom okoli dost ludi, ktori to praveze pochvaluju.

zalezi asi aj ake silne to cbd bude clovek uzivat. pri kazdom je aj ine davkovanie.

Neviem, akoze nie je aj nieco lacnejsie s podobnym efektom? Zatial som nenatrafila na nic take, co by bolo za dostupnu cenu, vsetko mi prislo take dost premrstene, predrazene. Asi nie som ochotna vyvalit za nieco majland a potom zistim, ze to vlastne na mna ani nefunguje.

tak inak to nemas ako zistit, pretoze nie u kazdeho musi ucinkovat presne to iste.