Celulitída súvisí so životným štýlom, nie s nadváhou

Celulitída nesúvisí s nadváhou, ale je výsledkom životného štýlu. Trpia ňou rovnako štíhle, ako aj ženy s nadváhou. Pre TASR to konštatovala odborníčka na kozmetiku a poradkyňa v oblasti plastickej chirurgie Katarína Babulíková



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6504-celulitida-suvisi-so-zivotnym-stylom-nie-s-nadvahou

ano, má na to vplyv viac faktorov. Treba s nou bojovat. DOporučujem tuto TOP proceduru https://bodywraps.cz/anticellulite/ po tretej aplikacii budete mat nové telo a bez celulitidy

Ked uz sa raz vytvori, tak zbavit sa jej neda, aspon moja skusenost je taka, ale vieme jej predchadzat :slight_smile:

ja si tiez myslim, ze sa toho uz potom zbavit neda

Jasné, že to súvisí so životným štýlom!!

  • ahoj -

pises akoby to bola samozrejmost ale nie je to tak pre kazdeho :slight_smile:

som rada, že s týmto problém nemám a snáď ani nikdy nebudem mať!!

vela ludi ide na celulitidu športom, najme bicyklovanim, dost to pomaha.

ano, omaha bicyklovanie. Tam doistavaju nohy naozaj pekne zabrat a celulitida sa pri pravidelnom športe bude redukovat

ano, suhlasim. Použivanim spravnej kozmetiky sa celilitida može vyrazne zredukovat

hm, to by som ani nepovedala, ze celulitida suvisi so zivotnym stylom a nie nadvahou!

kolke maju celulitidu a nemaju nadvahu :slight_smile:

vedeli by ste doporučit nejaky dobra masazny pristroj na celulitidu? Viem že taky je, len neviem ktorý je dobrý

no ved toto a preto mi pride divne, ze tu nieco take napisali!

ano, niečo na tom bude. Podl amna je pre celulitidu najlepšie cvičenie, preto pravidelne bicyklujem a povedala by som, že sa pomaly redukuje. Dam vediet za par mesiacov, ako som dopadla :slight_smile:

šport, pitny režim a vhodná telov akozmetika pomožu. Ovšem nič nie je 100%

Môže byť na tom niečom pravdy, lebo keď proste žena cvičí a stravuje sa zdravo, tak sa jej nemá z čoho vytvoriť celulitída!

este som k tomu nedavno pripojila aj proceduru a dovolim is povedat, že je to naozaj zazrak a celulitida mizne! :slight_smile:

aku proceduru? vies mi o tom nieco viacej popisat??

voda je pri takýchto veciach úplne alfou a omegou…