Červený fľak na koži - oheň

Moja dcéra sa narodila s červeným fľakom, ktorému ľudovo hovoria oheň. Niekedy starý ľudia hovorili, že ten fľak sa urobil čakanému dieťaťu vtedy, keď sa tehotná matka zľakla a dotkla sa brucha na tom mieste zostal fľak, alebo sa pozerala do ohňa. Má ho na ruke a prsníku. Ešte sme s tým nikde neboli, ale najväčšie problémy začali v puberte, pretože sa za to veľmi hanbí a v lete by najradšej obliekla kožuch. Ak máte niekto s tým nejakú skúsenosť, poraďte prosím.

Príčina ohňa je v nehmotnom svete negatívnych energií. Toto znamenie symbolizuje násilnú smrť alebo závažné ublíženie, ktorým si ľudský duch prešiel v minulom zrodení.
Koža sa na tomto mieste môže správať ako otvorené zranenie, ktoré je zarastené kožou. Poranenia na tomto mieste bývajú veľmi nepríjemné, pretože krvácanie sa veľmi ťažko zastavuje. Pri liečbe takéhoto poranenia sa “otvárajú” šoky z minulého života, ktoré vedú ľudské vedomie k odpusteniu či pochopeniu, prečo došlo k ublíženiu alebo dokonca k smrti v minulom zrodení.

Máš niejaké skúsennosti s odstránením tohto fľaku?

Odstranuje sa laserom v estetických centrách.

Hľadam niekoho, či nemá skúsennosť už z odstraňovaním. Ja už viem kde sa to robí a pod. Hľadám niekoho, čo už chodí, alebo bol si to dať odstrániť.