Chcem mať väčšie prsia bez plastiky!

Možno aj vy poznáte ten nepríjemný pocit, keď treba vojsť do preplneného fitka alebo na preľudnené kúpalisko. Pohľady ľudí ostré ako indiánske šípy sa začnú okamžite bolestivo zabodávať do vašich nie príliš výrazných pŕs. Cítite sa zle a v duchu sa sami seba úpenlivo pýtate, čo ste komu urobili že práve na vás pánbožko nemyslel keď sa rozdávalo krásne plné a pevné poprsie. Áno, ak musíte takéto situácie zažívať pravidelne a už vás naozaj nudí, každé ráno vkladať do podprsenky úhľadne zmotané klbko ponožiek, len aby ste získali aspoň aký taký náznak pŕs, je to nadmieru nepríjemné. Verte či nie, nie ste v tom sama. Štatistiky hovoria, že až 48% mladých žien nie je spokojných s veľkosťou a tvarom svojich pŕs.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13824-chcem-mat-vacsie-prsia-bez-plastiky

Prvé účinky som síce zaznamenala až po skoro troch týždňoch ale inak som spokojná :slight_smile:

Toto by som naozaj chcela vyskúšať :slight_smile:

Mala som to a môžem povedať že kvalitka. Vážne som spokojná s tým ako to zabralo, pôvodne som chcela ísť na plastiku. Našťastie to už teraz nebude nutné

Naozaj to funguje? Aj ja si chcem zväčšiť prsia a akurát hľadám nejaké tabletky na zväčšenie pŕs bez plastiky. Toto by bolo jedno z riešení. Vedel bi mi niekto povedať ako prebieha to zväčšenie pŕs tabletkami?

Funguje to tak, ze to zacnes brat asi po dvoch tyzdnoch po menzese 2 tablety 2x denne a potom to uz jes stale bez prestavky. Po dvoch tyzdnoch zacnes citit mierny tlak v prsiach a budes vidiet ze aj su pevnejsie. Mne sa postupne behom 7 tyzdnov zvacsili o 2 velkosti a potom uz sa nezvacsovali, ale brala som tie tabletky dalej aby tie dosiahnute vysledky boli trvale, takze taj nejak. Ved vyskusaj a uvidis sama

Ale nebudem to musiet brat uz navzdy. Ze nie?

Jasné že nie. Po troch mesiacoch už to vysadíš a prsia ti ostanú.

Malo som už tabletky na zväčšenie pŕs od megaprsia. sk a som spokojná s výsledkami, takže odporúčam dievčatá

Tabletky mi pomohli zregenerovať prsia… Mali ste vidieť moje prsia po skončení kojenia. Vyzerali ako handry. Odporúčam každej mladej mamičke

Ja som vyskusala pripravok NiceBOOBs & Slim, samozrejme pretoze ma dobru cenu. Ale po mesiaci uzivania su ozaj dobre vysledky.

A ktoré ste brali tie BreastExtra+ alebo NiceBOOBs & Slim?

Aj ja som ten NiceBOOBs & Slim skúšala ale je to podfuk. Vôbec sa m nezväčšili. Nabudúce si už dám pozor na takéto lacné napodobeniny…

NiceBOOB je pekný podvod vobec neodporucam kupovat. Sama som sa popalila… Vazne radsej megaprsia, to aj naozaj pomaha. Nie ako niceboob

Najlepsie na zvacsenie pr su top-prsia. sk www.top-prsia.sk

Top-prsia. sk www.top-prsia.sk najvacsie zvacsenie

Sisike vyskusaj radsej top-prsia. sk www.top-prsia.sk

A teda este raz radsej megaprsia alebo top-prsia lebo sa to tu pomiesalo nejak :slight_smile: Dakujem

AHOJ TE RADA BISOM SA PORADILA ZNEKIM KTO MA SKUSEMOSTI ZNIEAKINI TABLETAMI NA ZNECJENIE PRS NA TRHU SU ICH PLNO A NEVJEM AKE MI MOZU POMOC AK NEAKA ZVAS MA NIEAKU SKUSENOST PORATE MI PROSIM CHCELA BISOM ASPON O 2 CISLA VECJE PRSIA ZDISOM MALA MALE A STALE MAN A POPORODE ESTE HORSIE SOM VDACNA ZA AKU KOLVEK SKUSENOST

Ahoj mozem sa opytat ake tabletky si brala na vacsie prsniky. To vazne ti to zabralo?