Chcete si zlepšiť zrak? Cvičte!

Čo všetko môžeme urobiť pre svoje oči? Predovšetkým chrániť si ich a dobre sa o ne starať. Ak sú unavené, slzia nám, alebo nás pália, je dobré mať poruke dobré kvapky, ak sa dostavia poruchy zraku, potrebujeme okuliare



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/5414-chcete-si-zlepsit-zrak-cvicte

Toto som praktikovala asi 3 mesiace, ale veľký rozdiel som nevidela. Skúsila som aj detoxikáciu organizmu na prečistenie, kvapky do očí, obmedzenie TV+PC nakoniec som si kúpila vitamíny v lekárni a asi to všetko dokopy mi nakoniec pomohlo, asi mi chýbal luteín alebo neviem, lebo tie vitamíny ocutein obsahujú luteín a až keď som ich začala brať sa mi problémy začali zlepšovať.

Odporúčam určite vyskúšať výrobky od ocuteinu, či už kvapky alebo vitamíny, mne pomáhajú každý deň :slight_smile:

očná jóga je super ja ju využívam hlavne v práci keď robím za PC, na zlepsenie zraku ma ale rychlejsi ucinok uzivat nejake vitaminy, ja uzivam ocutein som s nimi spokojna poradila mi ich znama ale je kopec inych znaciek