Chlamydie

Dr. mi zistila pozitivny test na chlamydie, od utorka sa ideme s manzelom liecit. Chcela by som sa opytat vsetkych, ktori to prekonali, aku mali dlhu liecbu, ci sa nakazili pohl. stykom, ake antibiotika brali, taktiez ako dlho boli nakazeni - Dr. vravela, ze sa da povedat, ci su chlamydie stare alebo nove a hlavne ci sa niekomu po tom podarilo otehotniet, kedze ja sa obavam neplodnosti. Taktiez by som poprosila, ak mate pozitivne skusenosti s cimkolvek, co sa tyka tejto nakazy a nasledne plodnosti, privitam vsetky informacie. Dakujem velmi pekne.

Skus sa pozriet na stranku www.chlamydie.info

Dakujem, precitala som na nete co sa dalo. Uz som bola u lekarky, povedala mi, ze je to stare a prekonane a aby bolo vsetko ok, dala mi na dva dni antibiotika. Tak este raz vsetkym diky.

Tiez uzivam na chlamydie antibiotika. Mozem byt neplodna? Poradte, kto s tym mate skusenosti prosim.

Doktorka mi okamzite po zisteni diagnozy nasadila antibiotika a mamina mi poradila aj wobenzym, ze o tom citala, ze pomaha. Tak som do toho isla a dostala som sa z toho.