Chrípka typu A (H1N1) - aktualizovaná 1. - 31. januára 2010

Aktuality na tému prasacia chrípka - chrípka typu A (H1N1) - aktualizovaná 1. - 31. januára 2010Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/7597-chripka-typu-a-h1n1-aktualizovana-1-31-januara-2010

velmi sa mi pacik

Je zarážajúcou hanbou, že slovenská štátna ustanovizeň ÚVZSR sa nechala zneužiť famaceutickým marketingom WHO a obhajuje komerčný bioteror neexistujúcej vykonštruovanej pandémie s pripravenou výpalníckou “proti-ochranou” tak, že najprv straší vykonštruovanou pandémiou a vzápätí obhajuje výpalnícku “ochranu” pripraveným obchodným bio-produktom.
Viac na:
http://forum.uvzsr.sk/viewtopic.php?t=308

Komerčný bioteror zneužíva armádu ?
Bioteror rozkazom, lebo tak prikazuje zákon?
Je iróniou aj výsmechom príslušnej odbornosti, že armáda ktorá má byť ochranným štítom pre občanov, podlieha nezmyselným zákonom, ktoré ju môžu celoplošne vyhladiť v rámci proti-pandémickej “ochrany”, ak kúpená “odbornosť” vyhlási stav ohrozenia neexistujúcou pandémiou !
Prečo?
Stačí ak pro-farmaceutické ustanovizne vyhlásia stav ohrozenia vykonštruovanou pandémiou.
Vyhlásený stav ohrozenia znamená aj to, že môžu byť použité aj neoverené a nepovolené testy a liečivá.
Zákony v krajinách EÚ pripravujú “odborníci” skorumpovaní farmaceutickými korporáciami, takže mengeleovské praktiky sú dnes zákonnou realitou a cez povinné zdravotné poistenie sa financuje bioterorizmus, ktorý najprv straší vykonštruovanou pandémiou a vzápätí výpalnícky “ochraňuje” pripraveným obchodným bio-produktom.
Pozri Vzbura armády v Česku:
Klaus kritizoval očkování vojáků, armáda to přehodnotí — ČT24 — Česká televize
TV INA - Nezávislá Slovenská televízia:
Falošná pandémia A(H1N1)-farmaceutický podvod už aj v mainstreame? Keď uvažujúci a prezieraví ľudia v apríli minulého roku s nástupom mediálnej kampane o hrozbe prascej chrípky a neskôr jej pandémie tvrdili, že ide o mocenskú hru vojenských laboratórií a farmaceutických firiem na úkor zmanipulovanej verejnosti, tak ich označovali za bláznivých konšpirátorov. A teraz, v januári 2010, už aj v hlavných správach oficiálnych televízií a na prvých stránkach tzv.renomovaných novín hovoria a píšu o možnej falošnej pandémii a podvode… TVINA | Home Living and Healthy Lifestyle Blog

Určite na tom niečo bude, lebo ani samotní lekári sa nechcú nechať zaočkovať, tak potom čo to musí byť za svinstvo. Aj tak nakoniec solidárne zaplatíme všetko my všetci - ovečky zapredaných politikov. Vakcíny, provízie, žaloby poškodených firiem alebo očkovaných ľudí a ešte aj celú reklamnú kampaň, dosť peňazí za jedno klamstvo nie?