Chrípka typu A (H1N1) - aktualizovaná 2. - 8. novembra

(Admin Zzz.sk) #1

Aktuality na tému prasacia chrípka - chrípka typu A (H1N1) - aktualizovaná od 2. do 8. novembra

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/7186-chripka-typu-a-h1n1-aktualizovana-2-8-novembra

(Jozef Varga) #2

Verím a dôveruje lekárke a novinárke Jane Burgermeister vo veci prasacej chrípky a vakcine proti tejto chrípke. Taktiež verím a doverujem Alexu Jonesovi z USA a jeho filmom Endgame a Obama Deception. Neverím oficiálným masmediam sveta, politoligom a všetkým politikom sveta. Jozef Varga, Košice Sofijská 23

(Steve) #3

Od radosti nad príjmom v štátom riadenom okrádaní - po očkovaní zaberie ešte slepačí vývar, či bylinkový čaj?!

(jonson) #4

media masiruju, ludia sa boja a vyrobcovia zarabaju. ucina reklama sa to vola.
statisticky vas skor zabije obycajna chripka ako prasacia ci vtacia hripka co su de facto tiez len obycajne chripkove kmene s tym rozdielom ze dostali svoje meno mozem povedat aj ja ludia bacha lebo pred piatimi rokmi som umrel na kraliciu chripku! bu bu bu

(Michal) #5

Podľa mňa je dobré, že sa píše o prasacej chrípke - napríklad tu to je v pohode, žiadny strašidelný nadpis ako v Novom čase - udalosti jedna za druhou a veľa krát protirečivé, čitateľ sa môže objektívne informovať z rôznych zdrojov na jednom mieste, komu to vadí nech to nečíta ale lepšie je informáciu mať, ako ju nemať - v prípade, že by predsa len mali s tou chrípkou pravdu.