Chrípka typu A (H1N1) - aktualizovaná 2. - 8. novembra

Aktuality na tému prasacia chrípka - chrípka typu A (H1N1) - aktualizovaná od 2. do 8. novembra



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/7186-chripka-typu-a-h1n1-aktualizovana-2-8-novembra

Verím a dôveruje lekárke a novinárke Jane Burgermeister vo veci prasacej chrípky a vakcine proti tejto chrípke. Taktiež verím a doverujem Alexu Jonesovi z USA a jeho filmom Endgame a Obama Deception. Neverím oficiálným masmediam sveta, politoligom a všetkým politikom sveta. Jozef Varga, Košice Sofijská 23

Od radosti nad príjmom v štátom riadenom okrádaní - po očkovaní zaberie ešte slepačí vývar, či bylinkový čaj?!

media masiruju, ludia sa boja a vyrobcovia zarabaju. ucina reklama sa to vola.
statisticky vas skor zabije obycajna chripka ako prasacia ci vtacia hripka co su de facto tiez len obycajne chripkove kmene s tym rozdielom ze dostali svoje meno mozem povedat aj ja ludia bacha lebo pred piatimi rokmi som umrel na kraliciu chripku! bu bu bu

Podľa mňa je dobré, že sa píše o prasacej chrípke - napríklad tu to je v pohode, žiadny strašidelný nadpis ako v Novom čase - udalosti jedna za druhou a veľa krát protirečivé, čitateľ sa môže objektívne informovať z rôznych zdrojov na jednom mieste, komu to vadí nech to nečíta ale lepšie je informáciu mať, ako ju nemať - v prípade, že by predsa len mali s tou chrípkou pravdu.