Chronicky zapal dychacich ciest

Dobry den, srasne sa trapim s opakovanymi zapalmi dychacich ciest… horne aj dolne stale dookola… stale mi len predpisuje antibiotika, uz som bola aj v kupeloch. po dovolenke pri mori je to lepsie ale potom sa to vracia… alergia to nie je. kto by mi vedel nieco dobre poradit prosim vas?

Dobry den pomožem Vam kikava@atlas.sk

Dobrý večer a skúsili ste iné spôsoby liečby, napr. psychosomatiku?

Pekný neskorý večer prajem - môj manžel mal podobné problémy, veľmi mu pomohol wobenzym… už ste skúšali podporiť liečbu enzýmami? jemu sa polepšila aj imunita dlhodobo má pokoj.

Enzýmy áno, len nie Wobenzym. .

Mate bronchitidu, ktora sa lieci sirokospektralnymi antibiotikami alebo penicilinom. Predpisuje ich lekar. Musia sa lieky douzivat do poslednej tabletky. aby sa vyhubili vsetky bakterie a mikroorganizmy v tele. Ak vam ani to nepomoze. tak jedine sauna a prirodzdena liecba ovocviom a zeleninou a bylinky.

Môj partner mal opakované zápaly dýchacích ciest. Bol už zúfalý z antibiotík a tak som začala na nete hľadať info, čo by mu pomohlo. Narazila som na wobenzym, na ktorý boli samé chvály. Nemali sme čo stratiť a tak som ho partnerovi kúpila. A dodnes mi je vďačný.