Chrumkavá panvička so sladkými hranolčekmi

ja by som si na to doma veru asi netrufla :smiley: pokazim aj to, co sa neda :smiley: ci mam recept ci nie :smiley:

aaa tak hrozne to isto nie je. ja tiez kolko krat mam plan nieco spravit a nakoniec to skonci tak, ze to jedlo je teda ale uplne ine

ale vies co, mne sa to napriklad osvedcilo si proste niecim ten recept ozvlastnit a spravit z neho tak povediac zas len nieco nove

tiez to tak doma mame radi a malo kedy aj ked najdeme novy recept, sa hodrzime do bodky, zvacsa to dopadne tak, ze si tam nieco svoje pridame

mnaaaam, neviem vobec, ze co by som uz varila, tak toto mi pride ako fajn napad.

Ani nevrav, tiez mam niekedy doslova taketo vypadky a uz neviem co by som. Vsetko mi uz pride tak, ze sme to pred nendavnom jedli

No ja napriklad stale tocim par jedal dokola, momentalne neviem prist ozaj s niecim novym. Prestava ma to bavit :smiley: Ked skusim nejaky novy recept, tak doma frflu, ze to nepoznaju a co zas vymyslam a podobne. No akoze halo :smiley: Za dobrotu na zobrotu, fakt.

tak potom treba prestat varit. ako ja by som sa zblaznila, ak by som mala varit len tie iste jedla dookola. to by ma slak trafil. ak sa im nepaci, tak nech navaria a mozno by ich taketo brboty aj presli

keby mi mal kto taketo urobit by som si dala hned. Dnes som robila len cestoviny s tuniakom a so zeleninou.

  • ahoj zdenika -

my sme dnes mali zemlovku a zajtre chcem fasirky robit :slight_smile:

och, clovek uz ozaj nevie, ze co doma varit :smiley: a uprimne, uz som unavena z toho neustaleho premyslania, je to uplne na nervy :smiley: chcelo by to nieco nove, neokukane, vyskusane niekym inym :smiley:

ako robite batatove hranolky aby boli chutne ako z restauracie?

najcastejsie cele bataty trocha predvarim a potom ich pecierm v trube. klasicky som uz davno ani normalne hranolky nerobila. snazim sa vysmazanym jedlam vyhybat

ale tak hranolky si vies super urobit aj v rure, staci, trosku oleja, postriekat a mas vybavene :slight_smile:

TIež sa snažím veľa vecí robiť na taký zdravší spôsob, hlavne teda aby neplávali v oleji

No veď a to je najmenej šupnúť do rúry, alebo teraz hranolky sa dajú aj v teplovzdušnej fritéze, tú má svokra a si to chváli, že dobrá vec.

Ani nevrav, tiez ju mam a neviem si ju vynachvalit. Kupila som si do nej aj taky speci plech na take mensie kolace