Chudnutie

Ahoj, poradi mi niekto ako schudnut? Vyskusala som behanie, cvicenie, diety aj nejest, ale ucinky su bud minimalne, alebo sa mi tie zhodene kila vratia. Aka dieta je dobra, rada by som par kil dala dole, ale nedari sa mi.

Ak nie si chorá (nejaká choroba ktorou trpíš alebo na ňu berieš pravidelne lieky), tak dieta nie je dobrý nápad. Najlepšie je mať veľa pohybu, neveriť rôznym tabletkám, návodom, dietam a podobne, ale hlavne cvičiť alebo hýbať sa.

Ak si vyskúšala behanie a cvičenie, tak ti to určite pomohlo, skús to vydržať robiť dlhšie a treba si uvedomiť, že keď prestaneš, tak sa kilá vrátia vždy. Keď nebudeš jesť, tiež neostaneš najedená navždy, telo je živý organizmus.

Ak chceš niečo robiť so stravou, tak skús veľa piť vody alebo nesladené tekutiny, vynechaj mastné jedlá a sladkosti.

Tiež veľmi účinné, každý večer prechádzka so psíkom, jedlo pravidelné, raňajky, desiata, obed, olovrant, a tam skončiť, nie je potrebné sa pozerať kedy si koľko zjedla, len si treba uvedomiť, že mäsa pomenej, sladkosti sviatočne, a bublinkaté vody len v prípade ohrozenia. Ráno povinnosť vyprázdnenia, teda večer vhodné podať psyllium, tekutiny vypiť teraz v lete každú chvíľku, ale malé množstvá, toto nie je o diéte, ale pri určitej konštitúciu, je potrebný aj určitý životný štýl, vhodné je kúpiť si Kelp v lekárni, obsahuje jód, zrýchľuje metabolizmus.