Chudokrvnosť

Prosím, aké máte skúsenosti s liečbou anémie / chudokrvnosti. Lieky so železom zle znášam. Počula som niečo o produkte, ktorý zlepší vstrebávanie železa z potravy a tým normalizuje jeho obsah v tele.

Ja som dlho po porode bola chudokrvna, v tom case tu nic nebolo, teda bolo to vyse desat rokov, potom som brala ferrum phosporikum ch 5 jeden krat denne a kazdy den som zjedla dva deci kompotu, ktory obsahoval cervene ovocie, teda prevazne cierne ribezle, jahody, brusnice, ale mozem povedat, ze mam pokoj, pri tom kompote ostavam vzdy pocas menstruacie, v ramci prevencie.

Toto je aj môj prípad, tiež som chudokrvná a tiež železo zle znášam. Zistili mi však, že železa mam dostatok a že chudokrvnosť treba hľadať v niečom inom. Preto aj Vám odporúčam hľadať príčinu vzniku chudokrvnosti.

Dobry vecer. Som chudokrvna a este mam aj velmi nizky tlak, sposobuje to chudokrvnost. Chcem sa vas opytat, ci mozem z chudokrvnosti dostat leukemiu krvi. A ci sa da vyliecit alebo je to nevyliecitelne? Je to zavazne ochorenie?

Ja som tiez dlho chudokrvna a nevladzem, stale robia odbery, daju zelezo a nepomahaju. Ani B6 vitaminy, co s tym? Uz som si na to aj zvykla a uz to berem tak, ze na nieco umriet musim raz. Inak lekari nic s tym nerobia, iba chodim na odbery krvi, kde stale zistia, ze som chudokrvna, ale na to uz kaslu, objednaju ma na odber, predpisu zelezo, ktore nepomaha. Nic viac.

Ahoj, nemôžeš sa spoliehať na lekárov, že ťa budú prosiť aby si sa vyliečila. Tých naozaj dobrých lekárov, ktorí pacienta usmernia na najkratšiu cestu k zdraviu je malá hŕstka a ty si musíš vydupať nejaké ďalšie vyšetrenia, poprečitovať na internete, čo a kam treba ísť spraviť, prísť k lekárovi a povedať mu. Niektorí sa na to hnevajú, ale vykašlať sa na nich, sami ti to nenavrhnú, tak treba bojovať, ako vravíš, na niečo musíš zomrieť, ale ak to bude zbytočne, myslíš si, že niekto z nich to oľutuje? Ani nebudú vedieť, bojuj - sme tu na svete len raz!

Šarka Ahoj, už od malička trpím na chudokrvnosť. Teraz v dospelosti, mi zistili štítnu žľazu, beriem lieky, ale ja som stale unavená. Mam 42 rokov 159 cm a vážim 35 kg. Je to normálne ?

Pre lepsie vstrebanie je potrebne brat so zelezom aj vitamin C a najlepsie aj kyselinu listovu a B12. Samozrejme prirodne. Poznam jeden super prirodny zensky multivitamin, ktory obsahuje vsetky tieto veci + dalsich 13 zloziek a je lacny. Ak chcete blizsie info, napiste mi mail

Neni to normalne. Ked ste naozaj chudokrvna, mala by pomoct cvikla a spenat. Spracovanie zeleniny necham na vas. Na pribratie su v lekarni injekcie Milgama, obsahuju cele spektrum vitaminov a da sa z toho pribrat, ale su na predpis.

Chudokrvnost sa da krasne napravit s upravou stravy. Pokial mate zaujem vediet viac napiste.

Ahoj mozes mi poslať ten recept na chudokrvnost?

Dobry den, poprosila by som Vas o informacie ohladom chudokrvnosti. Dakujem pekne