Človek bez smiechu je ako strom bez kvetov

Podozrievavá žena sa pýta: "Môžeš mi vysvetliť, ako sa ti na límec dostal rúž?" "Nemôžem, neviem. Úplne jasne si pamätám, že košelu som si dal dole." "Vonku je tak krásne," hovorí muž manželke", a ty sa drieš s parketami! Mala by si radšej ísť na vzduch a umyť mi auto." Lístoček za stieračom zaparkovaného auta: "Správa pre zlodeja: Nádrž je prázdná, rádio nemám a motor je vylágrovaný." Druhý deň pribudne ďalší lístoček: "Pre majiteľa auta: Takže kolesá sú ti vlastne tiež k ničomu“. 50% teenagerov vidia svoju budúcnosť pozitívne. Ostatných 50% na drogy nemá peniaze. Keď som bol dieťa celé noci som sa modlil, aby mi Boh zoslal nový bicykel. Nakoniec som pochopil, že takto Boh nepracuje. Tak som bicykel ukradol a poprosil ho o odpustenie. O tretej v noci zazvoní profesorovi telefón, ozve se tichý hlas: "Zobudil som ťa?" "Hmm, áno..." "Tak to je dobre, pretože ja sa eště učím, ty hajzel!"

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14344-clovek-bez-smiechu-je-ako-strom-bez-kvetov