Človek bez smiechu je ako strom bez kvetov

tak kazdy ma ten svoj sposob, ako problemy spracovat a dostat von to, co ho trapi, hlavne je aby sa to v cloveku proste nehromadilo ale povedzme si aj tak, aj tie smutne dni niekedy proste musia byt

Niektori ludia toto vobec napriklad nepotrebuju. Niekto sa s tym vie nejak vnutorne vysporiadat sam. Ja by som nemohla fungovat tak, ze sa niekomu zo svojich problemov nevykecam, potrebujem proste taku tu svoju butlavu vrbu jednoznacne:-) Cloveku sa zaraz ulavi.

Tak to skutocne zalezi na cloveku, ja niekedy potrebujem kecat o svojich problemoch a niekedy nie. Fakt je to individualne, zalezi aj na tom, ako velke to trapenie je:)

ai tak nejak, potom este zalezi aj od toho, ci sa vobec mas komu zdoverit, ci vobec taku dobru dusu vo svojom okoli vobec mas

najst cloveka ktoremu mozes doverovat v dnesnej dobe nie je jednoduche, ale o to viac stoji za to

no to je pravda, v dnesnej dobe ak mas jedneho velmi dobreho priatela, tak si za vodou :smiley: niekto sa chvali 30 kamaratmi, ale mne veru staci jeden-dvaja a dobre mi je. tych skutocnych ozaj nebyva vela.

Akoze pochybujem, ze niekto ma tolko vela kamosov :smiley: A vlastne beriem spat. “Kamarati” nie su priatelia, takze to by mozno aj sedelo. Mozes mat milion znamych, ale tych ozajstnych vela jednoznacne nebyva.

… to keď vidím, koľko “priateľov” majú niektorí ľudia na sociálnych sieťach, tak sa zakaždým na tom pobavím… že týchto priateľov miliarda a potom, keď tam dá človek nejaký príspevok, tak mu to označia štyria, že sa im to páči… taký paradox mi to príde…

ved prave, tych, co su na facebooku, by som absolutne neradila medzi priatelov, to su proste iba obycajni znami:) s polovicou sa vobec nestykam.

to tu len taky priatelia na oko, podla mna kazdy takych v tejto dobe ma. je len malo ludi, ktori ti pomozu ked ozaj potrebujes a len ti by sa mali nazyvat priatelmi

no ja napríklad nie, príde mi zbytočné udržiavať kontakty s takýmito ľuďmi, ktorí mi do života nič neprinášajú.

Niekedy ti nic dobreho do zivota neprinasaju ani ti, ktori sa tvaria, ze ano

tak to uz si hadam kazdy vie aj sam posudit, s kym sa bude stretavat a s kym nie.

Dievčatá každý si to musí zvážiť sám ktoré stretnutie má zmysel a ktoré nie.