Človek bez smiechu je ako strom bez kvetov


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/vtip/14344-clovek-bez-smiechu-je-ako-strom-bez-kvetov

suhlasim, smiech lieci, tak sa predsa hovori :slight_smile:

Neviem si predstaviť deň bez smiechu, bez úsmevu. To keď sa museli nosiť rúška, tak ja som trpela strašne v tomto ohľade.

zaujimave :slight_smile: taketo nejake prirovnanie som hadam este nepocula :slight_smile:

tak ale taka ceresna napriklad zakvitne len na jar a potom uz kvety nema :slight_smile:

To keď vidím niektorých ľudí, aký chodia zamračený, potom vyzerajú prosto nepríjemne, tak nechápem, či ozaj ich nič neteší, nič im nerobí radosť alebo čo.

No zas na druhej strane kazdy ma raz za cas proste zly den a usmievat sa mu proste vtedy niáe je nejak prijemne

Hej prekonávať sa niekedy to proste nejde.

no niekedy je tazko sa pretvarovat, ked je na tom clovek zle.

vela ludi toto dokaze, trosku im v tomto aj zavidim :smiley: ale takym falosnym ludom je to prirodzenejsie podla mna :smiley:

tak takemu typu ludi, si myslim, netreba zavidiet ozaj nic :smiley:

kazdy by sa mal spravat tak aby sa na seba mohol pozriet do zrkadla. inak je to tak, ze niekedy aj keby clovek ako kolvek chcel, tak na smiech proste nie je bohuzial ani ten najmensi dovod

veru, je to tak:) tiez som taka, ze sa neviem pretvarovat a proste davam najavo vsetky svoje pocity, emocie, vsetko ide proste von a cloveku sa tak nejak aj ulavi. aspon u mna to takto funguje.

na mne je napriklad hned vidno, ze ma nieco trapi. aj ked sa snazim teda to moc nedavat najavo, proste to zakryvat asi moc neviem

Ale tak svoje pocity ani nie je veľmi dobré skrývať:) Malo by to ísť hneď von, človeku sa tak akoby uľaví:)

to je pravda:) no a samozrejme nie je nad to, ked ma clovek taku tu svoju butlavu vrbu, ktorej moze povedat vsetko a kedykolvek:)

tak to je jasne, podla mna taku osobu proste potrebuje mat kazdy. staci len jedna taka osoba

vsak jasne, vsak to ani nechces viacerych ludom vsetko “vesat na nos”.

tak niektori ludia sa zase vyslovene v takychto veciach vyzivaju. ale tak ja sa im zase na druhej strane vobec necudujem, pretoze sa potom istotne citia lepsie. vedia, preco to robia.

no a co maju povedat taki introverti a samostatne jednotky?:smiley: ti si ako riesia svoje problemy? ti pravdepodobne nemaju nejaku potrebu sa za kazdu cenu vyrozpravat :smiley: