Čo chlapom prekáža na ženách - výzorovo?

Velmi by ma zaujimalo, co chlap na zene nema rad - myslim telo, vyzor. Co vam prekaza, co sa vam nepaci?

Mne sa na kazdej zene nepaci nieco ine. Najviac mi ale na zenach asi vadia hlupe otazky, na kore sa neda odpovedat.

Na žene je všetko pekné. Ale nesmie nosiť na sebe pneumatiky, lebo keď jej vytŕčajú spod krátkeho trička, pôsobí to deprimujúco na okolie nielen na chlapov. Vadí to aj pri ceste v HDP ostatným cestujúcim. Potom ešte žena sa nesmie snažiť byť niekym iným, ako sama je.

Ja si myslím, že toto je neskutočne hlúpa otázka. To ako keby sme chceli vedieť, ktoré jedlo je na svete najlepšie alebo najhoršie. Veď to sa vôbec nedá zovšeobecniť, ale myslím si, že aj takéto tupé otázky môžu chlapom pekne liezť na nervy a nielen im. Denka, ty máš aký problém? Chlapi ťa nechcú a ty by si bola ochotná zmeniť sa na ich obraz alebo o čo vlastne ide. Nechápem, veď na živote je najkrajšia práve jeho rôznorodosť. Jednému sa páči niečo, čo iní nenávidia, tak prečo hľadáš univerzálnosť? A ešte čosi, nedávno som sa jedného chalana pýtala, že čo sa mu na mne páči, že ja som úplne obyčajná baba a on mi povedal, že práve to je to, čo chalanov priťahuje, obyčajná baba, ktorá sa vie smiať a chápať, dať si drink, ísť si napr. zahrať futbal alebo si zatancovať, neuraziť sa na oplzlé vtipy alebo srandy na vlastný účet. Nemusí byť krásavica, nemusí byť neodolateľná, stačí, že je nad vecou a je s ňou fajn. Napokon aj ty určite hľadáš takého chlapa. Ver mi, že tí rozumní nejdú ani po veľkých prsiach a perfektnom zadku či dlhých nohách, ale po inteligencii. Ak je k tomu ešte aj niečo navyše, tak je to len plus, z ktorého majú radosť, ale vzťahy na tom nezakladajú.