Co jest pred treningom/cvicenim? Poradte!

SIMURKA A TY TENTO PRODUKT JEDAVAS PRED TRENINGOM? STACI TI TO? DOPLNI TA TO ENERGIOU? VIEM, CO JE TO ZA PRODUKT, KEDZE SOM UZ O NOM POCULA A AJ SOM HO RAZ VYSKUSALA, LENZE MI PRIDE, ZE MNE BY TO BOLO PRED CVICENIM MALO :roll_eyes:

tak aj ja ta zacnem podporovat, aby sa aj tebe vsetko lepsie darilo, ak chces, hm?:slightly_smiling_face: teraz vacsinou len taku rychlovku v podobe jogurtu s mussli alebo nejakym ovocim a planujem skusit aj tieto ovocne vyzivy (kapsicky), ktore tu baby rozoberaju :slightly_smiling_face::wink: to je fajn, nie?

ahojte :slight_smile: chcela by som sa informovat, ci tieto kapsicky (ci ako tomu hovorite) mozu aj tehotne zeny, hm? dakujem za odpoved :slight_smile:

Ahoj, skús kávu. Nakopne ťa, podáš lepší výkon a najesť sa môžeš po tréningu (mäsko+ryža/zemiačky+zelenina+mäsko/cottage cheese/skyr… možností je mnoho. :wink: Už záleží na tom, či chceš schudnúť (počítaš si kcal a máš reštriktúvnu diétu) alebo chceš nabrať hmotu a potom “rysovať”. Ja osobne nejem pred tréningom nič, lebo mi zbytočne býva zle, dám si kávu a to ma nakopne ale že fakt. Potom sa najem po tréningu. Ale ak máš tréning večer, tak sa skús poradiť s niekým, kto vieš, že už dlhšie cvičí, že čo pred tréningom konzumuje on alebo sleduj instagram nejakých bodybuilderov / fitnessiek, oni zvyknú pridávať na stories ten ich “meal prep” a “tricks and tips”.

samozrejme simurka, ze aj zlavy mavaju na tie produkty. len treba pozerat letaky alebo chodit do obchodov a sledovat to :slight_smile: mozno sa niekedy na teba stastie usmeje :slight_smile:

a preco by neboli vhodne pre tehulky nikitka56? ved oni neobsahuju nic, co by tehulky papat nemohli. jedna sa o teba? si v tom? ak ano, tak zo :heartpulse: gratulujem :wink::slightly_smiling_face:

stefanka ale vies o tom, ze pit kavu na lacno nie je moc zdrave??

Ahoj :slight_smile: Aj ja som počula, že nie je dobré piť kávu nalačno. Kedysi som to tak aj ja robila ale už vyše roka sa držím a odkedy som to zmenila, tak konečne nemám problémy so žalúdkom. Treba si niečo ľahké vždy pred kávou a tréningom dať!

ano jedna sa o mna :slight_smile: pred troma tyzdnami som zistila, ze som v tom a preto som si povedala, ze trochu skusim zmenit aj stravovanie, aby som sa citila lepsie a aby hlavne babatko dostavalo ziviny, ktore potrebuje. a preto som chcela zistit, ci neobsahuju nieco skodlive ale som rada, ze nie! lebo smoothie kazde rano ma nebavi robit. a toto bude pre mna take jednoduche, len si to kupit a spapat :slight_smile:

Ako si spomenula smoothie, tak ma napadlo jedno video, ktoré teraz koluje po internete so Šokom. Videla si ho? :rofl::joy::grin: