Co jest pred treningom/cvicenim? Poradte!

…ahojte…uz vyse mesiaca chodim pravidelne cvicit…predtym som vobec nechodila, lebo sa mi nechcelo a mala som neustale nejake vyhovorky…no momentalne ma to chytilo a chcela by som dosiahnut co najlepsie vysledky…lenze som narazila na jeden problem…cvicit chodim bud rano pred robotu alebo po robote…nikdy nic pred cvicenim nejem, aby mi nebolo spatne ale zistila som, ze potom vobec nevladzem…co vy zvyknete pred treningom papat?..dajte nejake rady…vdaka :slightly_smiling_face:

1 Like

obdivujem ta! ja ako mlada som chodila tiez cvicit ale teraz sa mi uz vobec nechce :confused: ako casto do tyzdna chodis cvicit?

1 Like

…vidis a ja zase opacne…ked som bola mlada, tak som nechodila a teraz na “stare” kolena som zacala…ale zatial to nebanujem, kedze sa aspon lepsie citim…aj ty by si mala aspon zopar krat do tyzdna…ja tiez chodim len 3 a niekedy 4 krat…podla toho, ako mi to casovo vychadza…takze ty mi asi nebudes vediet poradit, co je dobre papat pred treningom, ze?

super, ved to bohate staci :slight_smile: to ti veru neviem poradit, kedze ja som nikdy ziadne specialne produkty na cvicenie nejedla. s tymto sa budes musiet obratit na niekoho ineho :slight_smile:

ahoj, ahoj :slight_smile: ja patrim tiez medzi take “obcasne” zeny, ktore chodia cvicit. uz to taham vyse roka, takze som velmi rada, ze mi to konecne vydrzalo dlhsie ako polroka. lebo doteraz som stale len zacinala, ved vies ako to chodi, nemusim ti opisovat :smiley: :smiley: :smiley: pozeram, ze potrebujes poradit nejaku vyzivu pred cvicenim, je tak? a co tak day up?

…tobolka a vladala si cvicit a darilo sa ti chudnut, ked si ziadne produkty nepapala?..

…jeej ahoj pozlata…som velmi rada, ze si sa ozvala…hej, presne viem ako to chodi…o tom mi veru nemusis nic pisat…aj ja som s tym mala velke problemy a snad mi to teraz uz dlhodobo vydrzi a budem chodit cvicit…hm?..co to je?..to som este vo fitku nevidela :open_mouth:

jasne, tie moje cviky som vladala. nemala som nikdy problem, ze by som nevladala a ze by som to po urcitom case vzdala, to vobec nie. mne stacila pred kazdym treningom kava a isla som ako duracel baterky :joy::grinning:

@simurka56 ten vo fitku ani nenajdes, aj keby si hladala :joy::rofl: Nie je to typicky produkt pre sportovcov, ako tie ostatne, ktore maju priamo vo fitku vystavene. No podla mojho nazoru by ho mohli zaradit, kedze je vyborny a pre zeny idealny, kedze doda potrebnu energiu a neobsahuje pridany cukor, takze sa z neho nepribera :muscle: Day Up dostanes kupit napriklad v Kauflande alebo cez e-shop novofruct.

…tobolka z tejto tvojej spravy predpokladam, ze tazke cviky si necvicila, ze?..hehe, to mi je jasne, kava vie riadne nabudit cloveka ale zase to nie je moc zdrave, vies o tom, ze?..

…bekka dakujem, ze si mi odpisala…lebo to by bol riadny trapas, keby sa vo fitku zacnem nan vypytovat :see_no_evil::hear_no_evil: a co to stoji?..je to drahe?

ako pozeram, tak ti uz nemusim pisat, co to je za produkt, kedze ma tobolka predbehla. ale som jej vdacna za to, lebo aspon nemusim ja vela tukat do klavesnice, nemam to moc rada :joy::grinning: no chcela som ti povedat, ze tie kapsicky nie su vobec drahe. jedna stoji okolo 1,20€ a ked je v akcii tak aj za 0,89€ ju vies kupit. vacsinou v tom kauflande maju na ne zlavy :wink::slightly_smiling_face:

…pozlata veru nemusis, kedze bola rychlejsia :slightly_smiling_face: na to, ze nerada pises na klavesnici, tak aj napriek tomu si tu dost toho potukala :joy: …aj take zlavy byvaju?..wau, tak to by som bola rada, keby som ju vychytala…

@simurka56 a tak trapas by to az taky velky nebol ale isto by sa na teba pozerali, co od nich chces :joy::rofl: Lebo je dost mozne, ze vo fitkach to ani nepoznaju. Vidim, ze cenu ti uz nemusim spominat, kedze ti ju tu uz napisali. Maju pravdu, tak kapsicky stoja :slightly_smiling_face::wink: A aj ju planujes vyskusat?

spravne si to pochopila, tazke cviky som nikdy nerobila. iba take, ktore mi vyhovovali :slight_smile: viem, uz mi to viaceri povedali a uz sa aj snazim najprv nieco male zjest rano a az potom si dat kavu. aaa celkom sa mi to aj dari :slight_smile:

kazdemu vyhovuje nieco ine. ja uz cvicim nejaky ten piatok a ja napriklad hodinu pred cvicenim nemozem nic jest, lebo potom sa mi zle cvici a vkuse sa mi vygrkuje. a preto si na to davam velky pozor a zvyknem si hodinu a pol pred cvicenim dat len malu ovocnu kapsicku day up, ktora nie je tazka ale zaroven ma dostatocne dobije energiou. radsej sa potom po cviceni najem plnohodnotne. tym som chcela povedat, ze kazdemu vyhovuje nieco ine a ty sama musis prist na to, co ti bude vyhovovat a co bude pre teba najlepsie. drzim palce.

A z toho sa ti nevygrguje? Aj to s niečím ešte ješ alebo len samé? To chutí nejako podobne ako detská výživa, že?

nie, z toho vobec nie! uplne same to jem, kedze v tom uz su cerealie, ovocie a aj jogurt. uz mi k tomu nic netreba, len to zjem a idem na to. ano presne tak to nejako chuti. ale ved vyskusaj a budes vediet, co ti tu budem vypisovat.

…bekka to mi je jasne, ze by sa pozerali a ja take situacie vobec nemam rada :smiley: :smiley: …radsej sa im vyhybam :smiley: …uz som aj vyskusala :slight_smile:

…tobolka som len rada, ze sa ti to uz dari a len tak dalej!.. :slight_smile:

@simurka56 ano? A ktoru prichut si skusila? Pochval sa :wink::slightly_smiling_face:

neuveris ale aj ja som tomu rada, lebo zo zaciatku som si myslela, ze to jednoducho nedam :confused: mavala som rano dost velky odpor k jedlu ale uz sa to trolinku napravilo :slightly_smiling_face: dakujem, ze mi fandis a ze ma podporujes :wink::slightly_smiling_face:

…bekka tuto jednu cervenu som si zakupila (vid. foto)…2019-02-15_101459
…tobolka vobec nie je zaco, rada to robim lebo viem, ze to ludia potrebuju…aj ja dost casto potrebujem oporu od inych ludi a nejake rady taktiez :slight_smile: …a co si zacala rano papat?..co si robievas?..