Co odporucate na rany?

Ono to neprejde same, je podla mna aj dost individualne :wink: Zalezi, co presne to je a ako sa to osetri hned na zaciatku…
Pri drobnostiach sa to vacsinou fakt zahoji aj samo, ale rozdiel je v tom, ci sa to pocas toho nejak nekomplikuje – napr. zanesnie, podrazdenie alebo si to clovek stale mechanicky nedrazdi… To je tiez dost casty problem.

mala som s tymto problem, velakrat som si zvykla do ran rypat, potom je jasne, ze s tym telo dlhsie bojuje…

to neviem, preco by som robila, ale teda chapem, ze ludia robia divne veci velakrat :smiley: aj take, co nie su uplne prospesne a nevies s tym prestat.

Lebo kazdy ma svoje urcite zlozvyky a veci podobne, nie je jednoduche s tym seknut :joy: