Ono to neprejde same, je podla mna aj dost individualne
Zalezi, co presne to je a ako sa to osetri hned na zaciatku…
Pri drobnostiach sa to vacsinou fakt zahoji aj samo, ale rozdiel je v tom, ci sa to pocas toho nejak nekomplikuje – napr. zanesnie, podrazdenie alebo si to clovek stale mechanicky nedrazdi… To je tiez dost casty problem.
mala som s tymto problem, velakrat som si zvykla do ran rypat, potom je jasne, ze s tym telo dlhsie bojuje…
to neviem, preco by som robila, ale teda chapem, ze ludia robia divne veci velakrat
aj take, co nie su uplne prospesne a nevies s tym prestat.
Lebo kazdy ma svoje urcite zlozvyky a veci podobne, nie je jednoduche s tym seknut ![]()