Čo treba pripraviť pred narodením dieťaťa

Termín pôrodu sa blíži a vy premýšľate, čo pripraviť pre bábätko, čo si zobrať so sebou do pôrodnice. Nenechávajte si nakupovanie na poslednú chvíľu. Nedajte na povery, že pre dieťatko nakupujeme až po narodení



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/5898-co-treba-pripravit-pred-narodenim-dietata

Dobrý deň, čítam že je táto téma už staršia ale u nás je aktuálna. Maminky ktorý kočiar ste si kúpili a s ktorým ste boli spokojné? My zvažujeme od baby merci dada paradiso group taký námornícky štýl ale zdá sa nám pomerne veľký ale inak pekný riadne tak neviem. Radšej by som niečo overené čo deti nezdemolovali po pár mesiacoch. ďakujem

Prispejem aj ja, nakoľko ja som si všetko potrebné zaobstarala už pred narodením bábätka a určite netreba dať na povery a riešiť to až potom. Maminka je potom vystresovaná sama zo seba a nie ešte aby zháňala kočík alebo niečo

tiez si myslim ze sa netreba prilis zaoberat tym co kedy nachystame proste tak ako pride nieco aj dostane mamicka alebo co a potom ked uz od piateho mesiaca zbiera veci tak ma vela.vlastna skusenost .-:smiley:

Ja som sa na toto zariaďovanie tešila najviac na svete :slight_smile: máme doma už všetko potrebné aj nepotrebné okrem kočiara. Tiež zvažujeme Dada paradiso ale model max 500 chocolate od baby-merci keďže mimi dojde v zime tak snáď bude ten správny kočik pre nás

my sme najviac riešili cumlík, ale s NUK cumlíkom tvarovo ako ženský prsník sme nadmieru spokojní :slight_smile:

oblečenie, postielku, kočik, vaničku, plienky, kozmetiku,…dalšie veci čo budu potrebne sa zista až za pochodu

máš tam aj nejaky krem na pripadny detsky ekzem?