Čo vám chýba v zdravotníctve?

Ďakujem pani doktorka, že ste prispeli, samozrejme máte pravdu. A nedisciplinovaných pacientov, ktorí sa objednajú a nedostavia sa a ani sa dopredu neospravedlnia treba sankcionovať, lebo zaberajú čas tím, ktorí by sa radi k Vám dostali. Poznám ambulancie, ktoré toto už praktizujú a ja to podporujem. A ako v každom vzťahu aj vo vzťahu lekár pacient je potrebný vzájomný rešpekt, čiže aj pacient má rešpektovať lekárov čas. Aj ja si myslím kto chce meniť svet musí začať u seba. Prajem Vám hodne zdravia. A myslím, že s Vami súhlasí každý slušný človek.

Toto je moja vlastná skúsenosť. Skolaboval som, prišla rýchla sanitka. Oceňujem profesionálny prístup tímu záchranárov. Aj v nemocnici sa snažili a nedá sa im nič vytknúť Ďakujem im za prístup a profesionalitu. Ale skúste sa dostať do ambulancie lekára kardiológa. Tak po takýchto problémoch vás objednajú o mesiac, skúšal som aj iné okresy, hovorili, že majú plno, čiže slobodná voľba lekára je v pr…, skúšal som aj prednostné vybavenie za prachy, nič som nevybavil. Tak vyzerá zdravotníctvo ministra Uhliarika, hlávná vec, že máme vakcíny a robíme preventívky, ale skutočne chorý človek, ktorý má problémy zo srdcom môže kľudne zgegnúť. Už Ježiš povedal, Liečme chorých a nie zdravých.