Co zvyknete kupovat na Vianoce babkam?

Opatrujem babku uz treti rok, mam starost, co jej kupit na Vianoce. Poradte mi, ma 91 rokov, syna a nevestu, ktori byvaju spolu s nami. Mam aj im nieco? Sym mi dava 50 eur a to je vsetko, ale ked ja kupim kazdemu nieco, tak je to minus 50 eur. Ci nic? ako to robite vy?

NIč

babke som kupila čokoladu, knižku a originalne tričko.

Ak rada číta, tak knižka by bola fajn darček alebo nejaké len také veci ako ponožky, nohavičky, pyžamo.

Našu potešil minulý rok napríklad koberec k posteli :wink:

Ahoj, so starými rodičmi a aj rodičmi to je vždy problém. Ja tiež nikdy neviem, čo kúpiť, vždy hovoria že všetko majú a nechcú nič. :smiley: Ale tak človek ich chce aspoň niečím menším potešiť. Narazil som na tento článok: https://www.kodino.com/sk/najlepsie-vianocne-darceky-pre-rodicov/ Je to síce myslené pre rodičov, ale myslím že sa to hodí aj pre starých rodičov. Mňa tam dosť zaujala tá stieracia mapa Slovenska, ak rada cestuje. Alebo ten stolný míxér Nutribullet. Alebo určite tým hrejivým setom Dormeo, alebo výživou pre kosti, klby, šľachy nič nepokazíš. Taká klasika. :smiley: Tak hádam som ťa aspoň trocha inšpiroval a poradil. :slight_smile:

a pominule roky to bolo ako? Kupovala si vsetkym alebo len babke darcek? Sprav to tak isto ako aj minuly rok.

podla mna niekedy stacia ozaj malickosti :wink:

minule som narazila na knihu, kde je rodokmen uplne celej našej rodiny a podla mna je to skvelá vec. Neviete, kde sa taketo knihy daju kupit? Myslím si, že toto by bol skvelý darček

ja davam obom svojim babkam (84 a 78) vzdy wobenzym hlavne na imunitu

alebo jej kup knihu , kde si možete zostavit váš rodokmeň. Podla mna pre babku najlepši a najkrajší darček

Ja som všetkých vybavil stieracími losmi :smiley: