Colostrum

Dobry den, prosim vas, ma niekto skusenosti s uzivanim pripravku Colostrum (Biocolostrum)? Je to nieco, co je naozaj ucinne aleob ide len o reklamne tahy?
Za akekolvek postrehy dakujem.

Ahoj Lienka,
neviem Ti povedať ako pôsobí Colostrum z iných firiem, ale mám skúsenosti s Colostrom od nemeckého výrobcu. Je to doslova prírodné antibiotikum a priamo dopĺňa medzery v imunitnom systéme, takže odamžete pôsobí proti vírusom a baktériám. Mám dcéru, 7-ročnú, ktorej ho podávam buď preventívne, v chrípkovom období, ale aj priamo, keď je chorá. Z teplôt a zápalov sa vie dostať doslova za deň-dva. Môžem len odporúčať. Môžeš mi napísať, čo potrebuješ riešiť? Pekný večer,
Agáta Žihovská
0907132835

Ahoj Agi, dakujem za odpoved. Mam autoimunitne ochorenie - sklerozu multiplex a chcela by som to brat ako vyzivovy doplnok, pretoze som sa dozvedela, ze je to vhodne proti zapalom, virusom a roznym infekciam. Rada by som si dlhodobo udrzala dobry stav, tak robim vsetko mozno. Len som nevedela ci sa to moze brat aj vtedy ked uzivam interferony.

Ahoj,

pozrite si Dámsky magazín z 9.10., príspevok o Colostre.
http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/damsky-magazin/
Pozri si túto reláciu, možno si to aj sledovala piatok. Ja sa skúsim poinformovať o tých interferonoch. Keď sa dá, pošli mi svoju súkromnú adresu, pošlem Ti viac informácií.
Agáta

Moj mail je tepka@orangemail.sk . Ak by si zistila nieco ohladne kombinacie interferonov beta (Avonex) s uzivanim Colostra, daj mi prosim vediet. Dakujem

dobrý deň, ja mam velmi dobre skusenosti s colostrom. ak chcete vediet viac tak sa ozvite na mail: nika8755@azet.sk

Chcela by som to skusit s Colostumom
tekutym 100% /nie kapsule,ci tablety/
Neviem ho zohnať… Ď. vopred za info.

Neviete nahodou,kde sa da zohnať 100% tekute Colostrum? Ď. vopred za informaciu.

Ahoj Yda, napiš mi: marek.1@centrum.sk, je toho na viac pisania, sú vysledky aj z praxe.

uz aj v lekarnach v Bratislave (napr. lekaren Aupark), do par mesiacov bude v lekarnach v ramci celej SR.

Zdravím…mám Colostrum s certifikátom od nezávisleho renomovaného INŠTITÚTU FRESENIUS.Tento certifikát sa dáva na nemocenské prístroje,takže je to najvyššia záruka čistoty a kvality!Je spracované za studena(patentované),šetrným spôsobom.Colostrá z lekárne sú väčšinou spracované za tepla,to znamená,že to má oveľa nižšiu účinnsoť.Mám s ním už aj skúsenosti…na imunitu riadna BOMBA a na alergie tiež…u jedného chlapca zmizlo 8 z 10 alergii po jeho užívaní!v prípade záujmu…0904 966 623 alebo mail: tom69ktm@azet.sk

Ahoj Yda, napis mi na agi.zihovska@gmail.com odpoviem Ti na Tvoj mail, pretoze tu nechcem robit reklamu. Ahoj.

ahoj…ja som si ho už objednal…dnes ho začínam užívať a určite sa k nemu vyjadrím…35,80 € aj s poštovným…nemecký výrobok

Ahoj Noro, budem velmi rada, ked napises svoju skusenost s uzivanim Colostra, neviem comu mam verit. Ty si spokojny?

ja mam skusenosti s colostrom od nemeckeho vyrobcu ktory ho ziskava od krav z alpskych hor a spracovava ho stabilizaciou za studena
nie je to reklamny tah aspon nie toto. colostrum je imunologicka bomba vyborna prevencia proti chripkam a anginam a sestre to pomohlo od alergie. ak ma niekto zaujem viem pomoct zohnat 0907836476

Ja som si objednala colostrum priamo biocolostrum.sk,(objednavala som 6 baleni tak vysiel kus na 33€ s postovnym) kedze mam autoimunitne ochorenie verim, že to pomoze, manžel pocitoval oslabeny organizmus a príznaky chrípky, naozaj mu do druheho dna nic nebolo, uzivame po 1 lyzicke, trosku je nevyhoda to, že spotrebovat po otvoreni to treba do 2 týzdnov,ale verim že to pomože, chutnejsie by to mohlo byt, ale pri vedomi, že uzivam nieco velmi zdrave sa to da…

Mohol by mi niekto, kto už užíva colostrum potvrdiť či vyvrátiť , že z neho veľmi preháňa(či stále alebo len na začiatku užívania)

Ahoj,poprosím Ťa adresu a kontakt,chcem si objednať tento výrobok pre môjho 20 mesačného vnuka má atopický ekzém.A ako účinkuje si s výrobkom spokojný? Ďakujem

Colostrum je prva živina,ktorú cicavec dostane po narodeni od svojej matky. Je to vysoko koncentrovaný nápoj,obohatený životne dôležitými stavebnými prvkami. Colostrum buduje,reguluje imunitný systém(prevencia proti chripke namiesto očkovania)a dodáva nevyhnutnú životnú energiu. Imunoglobulíny v colostre su látky,ktore bojujú s pôvodcami choroby mimo buniek a ničia ich. Viac otázok o colostre alebo dodania colostra na mail: marekh3@post.sk

Hnačky sú zriedkavé a su iba prejavom čistenia organizmu. Po niekoľkých dňoch uživania miznu.