Congenital alopecia aerata

Dobrý deň všetkým, mám ročnú dcérku, ktorá sa narodila so zvláštne tvarovanou alopéciou uprostred hlavičky v tvare pása od čela až po occipitálny hrbol. Narodila sa sekciou indik. Rh - inkompatibilitou, po narodení výmenná transfúzia, predýchaná ambuvakom, vysoký bilirubín, málo červených (1600 000) krviniek, anemická. Po liečbe anemie jej dorástla ofinka a vlasky na spánkoch. Po vianociach jej čiastočne začala zarastat aj tá veľká plešinka na vrchu hlavičky. Ja si objektívne uvedomujem, že je to prakticky len kozmetický problém, ako mi vravia lekári, ale ktorá žena by chcela byt plešatá. Rastie, chodíme medzi ludí a každý si to hneď všimne, ľudia ju pozorujú a rozprávaju sa o nej, myslia si že má nejaku chorobu alebo je po operácii. Hľadám nejakého lekára, ktorý by mal aspoň čiastočné skúsenosti s niečím podobným. Udajne je velmi vzácne, keď sa dieťa už narodí s alopeciou, tak si myslím, že by to bolo dobré aj pre nejaký výskum, mohol by publikovať a pod. Prosím pomôžte mi. Ďakujem, dana.