Črevná sprcha

Od tabletiek a kvapiek sa drz co najdalej. Obsahuju casto jedovate rastliny ako sena, cascara sagrada. Ak vies anglicky, precitaj si o The dangers of herbal colon cleansers od Dr. Group. Niektore z rastlin mozu byt navykove.

…a včera ste videli v správach na Markíze príspevok o črevnej sprche?

Palo, nevieš, že vždy je niečo za a proti? Nech mi p. Dr. vysvetlí, ako sa môžu v čreve zničiť všetky baktérie? Dôležité je, ako sa človek cíti po procedúre, a či mu to pomohlo. Ak áno,je to správne. Veď z čreva nikdy nemôžeš vyničiť baktérie, to by si musel na tej sprche ležať mesiac v kuse, aby so mal črevá ako na jaternice - čisté. A keď sa sprcha podporí správnou stravou na probiotiká - nemáš nič lepšie na detoxikáciu organizmu.

Ja som na detoxikáciu zvolil inú procedúru, ktorá mi dodáva aj potrebné výživové látky. Táto sprcha mi príde drastická.

Prečítala som si niektoré príspevky o procedúre črevnej sprchy a som celkom nadšená touto metódou prečistenia hr. čreva. Zaujímalo by ma, aký máte názor na sprchu čriev tým, že ráno na lačno vypiť jeden a pol litra vody, pochopitelne odstátej, nie studenej a každé ráno. Ja som to vyskúšala a pokračujem v tom a poviem vám, že to poriadne prečisťuje a zasycuje. No a pitný režim pochopitelne dodržiavat celý.

Tak mne a mojej kamaratke crevna sprcha vobec neprospela, ona to po jednej kure hned vzdala, co sa citila tak zle, ja som absolvovala vsetky 4 sedenia a bolo to dost neprijemne, bolestive a zdravotne mi to nepomohlo. Odvtedy mam problem, pri stolici mi tecie krv niekedy, ja by som si tento zakrok dobre rozmyslela, ved pred zakrokom podpisujete papier, kde suhlasite a vsetky nasledky po zakroku beriete na seba, tak to nebude asi len tak pre nic, radsej by som sa obratila k jogovej ociste criev, kde sa pije voda s g. solou. Pozdravujem.

Čo je potom tá črevná sprcha, keď to nie je nič ako klystír? Čím sa to líši? Dík.

Zuzana, a chceš poradiť? Rozumnejšia a úplne bezpečná a príjemná je detoxikácia organizmu prírodnými doplnkami výživy, ktoré jednak prečistia črevá, ale aj dodajú výživu a živú probiotickú kultúru. Tým sa upraví aj trávenie a toxické látky odchádzajú z organizmu von. Robím si to na jar a jeseň a nemávam žiadne problémy-zdravotné. Ak chceš radu na tu krv pri stolici, rada Ti poradím, napiš. / klikni na obalku /

Skusim to, vďaka za inšpiráciu

Pravda je, že sa nesmú jesť ťažké ani nadúvajúce jedlá, odporúčajú sa jesť ľahko straviteľné, najlepšie kašovité jedlá, ale prvý krát keď niekto ide na črevnú sprchu, tak by ju mal absolvovať aspo 4 ktár, lebo na tri krát vám vyčistí črevá a rozpustí alebo uvolní usadeniny na stenách čriev a štvrtá sprcha je detoxikačná pre pečeň a žlčník, lebo pred touto poslednou sa robí prevencia na uvolnenie usadenín a toxíkonov zo žlčníka aby sa aj ten prečistil a potom sa urobí posledná sprcha. No a podľa problémov sa chodí na črevnú srpchu minimálne raz za rok, ak má však niekto nejaké časté problémy, treba aj raz za pol roka, ale je to individuálne, lebo záleží to na tom, čo jete a koľko a čo pijete. Veľa potravín podporuje usádzanie zbytokov na stenách čriev… ako je napríklad krupica, biela múka… a podobne.

Kolko vody denne vypijes? Nemám na mysli kolko pohárov… ale kolko litrov… uistujem ťa, že ak pár dni po sebe vypijes 3, 5 litra cistej vody, pricom prvy liter rano a nalacno, tak stolicu budes mat aj kebz si nechcela =) !

Ahoj, ja som sa až pri vážnom ochorení podujala vyčistiť si črevo doma náradím z lekárne- postup z knihy "Možno žiť 150 rokov? ". To, čo vyšlo z čriev ma ohúrilo: niečo ako kamene a pri druhej očiste to vyzeralo ako kúsky čierneho plastu. Neverím, že TOTO sa dá odstrániť menej agresívnou metódou. Ak si chcete očistiť a detoxikovať telo, začnite očistou čriev. Ja som po procedúre nelietala, ale pocit to bol podobný. Len sa treba odhodlať- u nás to robí celá rodina. Veľa úspechov!

Ahoj Babka, zaujímalo by ma, prosím ťa, čo to bolo za náradie čo ti tak pomohlo. Vďaka za odpoveď. Palibáči