Cyclotest - antikoncepcia bez hormónov

Plánujem vysadiť hormonálnu antikoncepciu, hľadám nejakú alternatívu. Čítala som o Cyclotest, ktorý funguje na meraní teploty. Zaujímalo by ma či s tým už máte niekto skúsenosť a hlavne by ma zaujímala spoľahlivosť tejto metódy, keďže dieťa ešte neplánujem. Ďakujem.

Aj mňa by tento spôsob zaujímal, pretože nemôžem brať HAK zo zdravotných dôvodov. Naozaj tu nie je nik, kto má skúsenosti s nejakou prirodzenou formou antikoncepcie? Keď som čítala fóra o užívaní HAK, tak tam bolo veľa múdrych hláv, ktoré odsudzovali tabletky, tak kde sú teraz keď treba konštruktívne poradiť?

Mňa to tiež veľmi zaujalo. Mne to odporučil môj gynekolog a keď to on odporučil tak asi to nie je niečo nespoľahlivé. Ževraj to je novinka, tak preto nie sú skúsenosti. Ale dúfam, že niekto to už otestoval. Chcela by som vedieť či je to dosť spoľahlivé.

Ahoj, dozvedela si sa od gynekológa o tom niečo viac, než je napísané na webstránke?

Ahojte. Práve som vysadila HAK a aj keď som nenašla žiadne skúsenosti žien s cyclotestom, idem si to objednať a vyskúšať to. Počítanie plodných a neplodných dní mi nevyšlo (mám dcérku), ale tento cyclotest vraj meria viac hodnôt. Tak dúfam, že to bude dobré.

Caute, ja pouzivam cyclotest uz 2 roky a mozem povedat, ze je to spolahlive. Som s priatelom uz 2 roky a este sme nechceli otehotniet a ani sme neotehotneli :slight_smile:

Dobry den, som lekarka a cyclotest pouzivam uz 2 roky. Deti uz mame a nesnazime o dalsie.
Vsetkym mojim pacientkam odporucujem cyclotest, lebo je spolahlivy, jednoduchy v pouzivani a hlavne bez negativnych ucinkov co ako lekarku ma tesi najviac. Mozem povedat, ze aj moje pacientky su spokojne a bez bolesti hlavy :slight_smile:

Moja svagrina a ja sme si kupili cyclotest 2 plus a funguje to vyborne. Kazda uz mame 2 deti a dalsie neplanujeme dalsie ale HAK sme rigorozne odmietali brat. Ked som sa docitala o cycloteste pokecala som so svagrinou a ona bola tiez ZA :slight_smile:
pouzivame to uz vyse roka a je to super, mozem len vrelo odporucit

Dobrý, rada by som sa opýtala či Vám chodi obom pravidelne menštruácia? dakujem

Dobry den, ponukam na predaj moj cyclotest 2 plus po pouzivany pol roka, este v zaruke.

Ahoj je tvoj inzerat este aktualny? za kolko by si ho predala, dakujem za odpoved. jana

Ahoj, je aktualny. ak mas zaujem mozeme sa dohodnut mailom.

Ahojky. Chcela by som sa spytat, ci cyclotest funguje spravne, aj ked pred meranim vstanem z postele, kedze kojim a vstavam aj v noci. A ak by niekto este predaval cyclotest, kupila by som. Dakujem za odpoved.

Chcela by som sa opýtať. S manželom chceme vyskúšať neplodný deň, zatiaľ to bolo tretie meranie. Budeme riskovať?