Da sa otehotniet, ak

Dobry den, rada by som sa informovala, ci mozem otehotniet, ak som sice
nemala pohlavny styk, ale partner na mne lezal tak (a dosiahol vrchol),
ze jeho pohlavny ud bol bol v tesnej blizkosti mojej posvy, delili nas
jeho spodne pradlo a moje a este pyzamo. Viem, ze to znie hlupo, ale
naozaj neviem, ci by sa spermie mohli takoutou cestou dostat dovnutra a oplodnit ma. Dakujem za odpoved. Dovidenia

Asi ste obaja ešte veľmi mladí, moja odpoveď je V ŽIADNOM PRÍPADE nemôžeš otehotnieť cez oblečenie!!!

Nie, nemozes, je to velmi nepravdepodobne az nemozne :-)) Ale chapem, ze v kazdom veku mame urcite strachy

Suhlasim s vyjadrenim ostatnych.Mne sa stalo to iste len mi sme nemali ani pyzamo,ani spodne pradlo…Ja by som chcela vediet,ci by som tak mohla otehotniet…Prosim pomozte mi,lebo mam velky strach…Dakujem

Neviem preco maju hlavne zeny z tohoto strach.Nie takto sa otehotniet urcite neda mam v tom prakticke skusenosti.Ale skor by som odporucil majte sex az vtedy ked nebudete mat strach otehotniet.

da sa otehotnie len tak ked lezite blizko seba teda tak to myslim ako tak kocka co pisala tuto otazku s tym pyzamom ae bez pyzamaa…?:smiley:

cez pradlo sa urcite otehotniet neda,ale ked lezite v tesnej blizkosti a chlap ma ejakulaciu otehotniet mozes.

Dobry den, chcem sa vas opytat, ze ked neberiem atikoncepciu a nechcem byt tehotna, tak kedy si mam davat pozor aby som neotehotnela a kedy je zena najviac plodna? Dakujem za odpoved, dovidenia.

nie spermie by to mali daleko a spermie na vzdichu dlho nevydrzia

ak si robim orgazmus sama otehotniem

Samozrejme, ak máš doma farmu bocianov alebo si Panna Mária.

Da sa otehotniet prstovanim a ak mas semeno na ruke asi cca2min.???

Ľudia, prosím vás, viem že ste už asi na niečo podobné odpovedali, ale mňa by zaujímalo, či môže baba otehotnieť, keď som sa jej vystriekal na ohanbie. Mohlo to semeno nejako stiecť dnu?
A ešte by som chcel vedieť, či existuje nejaká tabletka, ktorá vraj po požití do 24 hod. po sexe zabráni nežiaducemu otehotneniu.Prosím, odpovedajte čím skôr, ĎAKUJEM.

Ak sú tvoje spermie také životaschopné ako ty, tak aj áno.

aka je sanca ze partnerka otehotnie ak sme mali nechraneny pohlavny styk ale neurobil som sa do nej???

Dobry den chcem sa spytat ci sa da zena oplodnit ak bol styk v anale a bez kondomu … hmm? dakujem za odpoved vopred

Nedá.

mozem otehotniet po pohlavnom styku ak som po par hodinach dostala menstruaciu?

nie

nerobte veci, na ktore este nie ste zreli. keby ste na to boli pripraveni, taketo otazky by ste tu nekladli.