Da sa vyliecit nador v mozgu?


(adussa) #1

Ahojte vsetci, velmi by som potrebovala poradit, ci sa da vyliecit nador v hlave. Ide totiz o moju nevlastnu dceru, ma len 8 mesiacov, aka je sanca, ze prezije?


(Gabika) #2

Ahoj, ja som robila osem rokov u prof. Rudinského na neurochir. klinike v N.Zámkoch. Na tieto dg. je kapacita, môžem ho doporučiť. O vyhliadkách a vyliečení záleží na type nádoru a štádiu ochorenia. Držím palce, dám ti ešte telefón 035 6912 821.


(lubica) #3

V Rusku, skor ako bola klasicka medicina, prikladali na oholenu hlavu hlinu s aktivovanym mocom choreho. Ked sa to vysusilo, dali dalsiu helmu. Tak liecili nadory stare pokolenia. Netusim, aka bola uspesnost. Pani doktorka Partykova napisala seriu knih o Urinoterapii…
Rakovina vznika, ak je telo zamorene. Maleho babatka mi je luto. Drzim Vam palce!
Ak by chcela mat matka aj dalsie dieta, nech sa najprv riadne zdetoxikuje.


(MUDr. Zuzana MURÁNSKA) #4

Neviem, či toto je otázka do takéhoto fóra, pýtať by ste sa mali asi niekoho oveľa kompetentnejšieho, ktorý zváži všetky aspekty prípadu, ďalšieho riešenia a následne samozrejme aj perspektívy.


(dusollini) #5

Obratte sa na nejakeho specialistu moj nazor je mnoho lieceni co sa tyka ozarovania gama nozmi, ale aj chemoterapii mame dobrych odbornikov drzim palce.