Da sa vyliecit nador v mozgu?

Ahojte vsetci, velmi by som potrebovala poradit, ci sa da vyliecit nador v hlave. Ide totiz o moju nevlastnu dceru, ma len 8 mesiacov, aka je sanca, ze prezije?

Ahoj, ja som robila osem rokov u prof. Rudinského na neurochir. klinike v N.Zámkoch. Na tieto dg. je kapacita, môžem ho doporučiť. O vyhliadkách a vyliečení záleží na type nádoru a štádiu ochorenia. Držím palce, dám ti ešte telefón 035 6912 821.

V Rusku, skor ako bola klasicka medicina, prikladali na oholenu hlavu hlinu s aktivovanym mocom choreho. Ked sa to vysusilo, dali dalsiu helmu. Tak liecili nadory stare pokolenia. Netusim, aka bola uspesnost. Pani doktorka Partykova napisala seriu knih o Urinoterapii…
Rakovina vznika, ak je telo zamorene. Maleho babatka mi je luto. Drzim Vam palce!
Ak by chcela mat matka aj dalsie dieta, nech sa najprv riadne zdetoxikuje.

Neviem, či toto je otázka do takéhoto fóra, pýtať by ste sa mali asi niekoho oveľa kompetentnejšieho, ktorý zváži všetky aspekty prípadu, ďalšieho riešenia a následne samozrejme aj perspektívy.

Obratte sa na nejakeho specialistu moj nazor je mnoho lieceni co sa tyka ozarovania gama nozmi, ale aj chemoterapii mame dobrych odbornikov drzim palce.