Darček, ktorý poteší aj pomáha

5 dôvodov pre darovanie Wobenzymu
  • Posilňuje oslabenú imunitu
Obranyschopnosť organizmu býva najviac ohrozená v jesenných a zimných mesiacoch. Wobenzym posilňuje oslabenú imunitu a pomáha brániť častému opakovaniu chrípky, angíny a ďalších zápalov dýchacích ciest.
  • Pomáha pri zápaloch kĺbov
Enzýmy v lieku Wobenzym obmedzujú prejavy zápalov a urýchľujú odpúchanie. To vedie k zmierneniu bolesti a zlepšeniu pohyblivosti kĺbov.
  • Urýchľuje hojenie rán
Wobenzym zlepšuje prekrvenie tkanív a priechodnosť lymfatických ciev. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobeniu postihnutého miesta živinami a odstraňovaniu nežiaducich látok z rany a jej okolia. To umožňuje naštartovať procesy hojenia aj u dlhodobo nehojacich rán.
  • Skracuje čas liečby po úrazoch a operáciách
Wobenzym urýchľuje hojenie a obmedzuje výskytu poúrazových a pooperačných komplikácií napríklad s hnisaním rany. Urýchľuje vstrebávanie opuchov, krvných výronov a podliatin a zmierňuje bolesť. Najlepší účinok možno dosiahnuť, ak začnete Wobenzym užívať čo najskôr po úraze alebo operácii, samozrejme, po predchádzajúcej konzultácii s lekárom.
  • Pomáha brániť opakovaniu vaginálnych mykóz a gynekologických zápalov
Na liečbu gynekologických mykóz sú určené antimykotické prípravky. Mnohým ženám sa však mykózy aj po tejto liečbe neustále vracajú. Podporná liečba Wobenzymom znižuje opakovanie tohto ochorenia. Enzýmy, ktoré tento liek obsahuje, zlepšujú tiež účinok antibiotickej liečby gynekologických a ďalších zápalov.
  • A jeden dôvod navyše:
Ako bonus prichádza aj tento rok Wobenzym s vianočnou akciou spolu s obľúbenou kozmetikou Yves Rocher. Pri kúpe balenia 800tbl. alebo 2x300 tbl. Wobenzymu v lekárni dostanete k nemu balíček voňavej kozmetiky Yves Rocher ako darček. Môžete si vybrať z dvoch omamných vôní : Mango a koriander alebo Oliva (podľa dostupnosti v lekárni). Akcia platí do vypredania zásob. Wobenzym je tradičný liek z prírodných zdrojov na vnútorné užívanie. Starostlivo čítajte príbalovú informáciu. Viac na www.wobenzym.sk

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14481-darcek-ktory-potesi-aj-pomaha

Wobenzym kupujem pravidelne, ako darcek som ho kupila aj svokrovcom aj mojim rodicom. A teda potesili sa velmi. Predsa len v dnesnej dobe nie je nic podstatnejsie ako zdravie!

naco je to vlastne dobre? preco si ho zacala uzivat? nie je zbytocne nejake veci uzivat, ked ti nic nie je?