Darčekové poukážky

(macca) #21

Nie je to trochu blbé? Prečo by som mala posúvať ďalej to čo dostanem? To sa nepatrí

(brakmok) #22

Nepatri sa to ale robi sa to. Nechce sa mi verit tomu, ze si nikdy nepsravila to, ze si dostala nejaku cokoladu alebo dezert a neposunula si to dalej. To je proste normalne!

(katuska.luzna) #23

S čokoládou a dezertom je to úplne normálne, že sa to posúva. Ale poukážka?? To by som nikdy neposunula ďalej!!

(macca) #24

Normálne? Asi ako u koho :wink:

(mirihia) #25

najvdacnejsi darcek podla mojho nazoru :slight_smile:

(kreolla) #26

Kam a kolko by ste dali poukazku ked idete na kolaudaciu domu?

(dorinka) #27

To je inak tiez pravdou, ale tak hadam ked idem vinsovat tak viem, co ma oslavenec rad

(Leonka752) #28

pre mna je to najlepší darček. Sama si potom kupim čo chcem, čo potrebujem. Najviac ma potešia poukazy do Notino

(dojrala) #29

presne tak, ako si napisala. clovek si jednoducho moze sam vybrat a nemusi riesit ziadnu vymenu a podobne veci. kamaratka uz len take darceky davam na sviatky!

(miliara) #30

aj mna najviac potesi takyto darcek. tak ked mi budete chciet nieco kupit, tak jedine darcekovy pouzkaz, oki? :smiley: :smiley:

(maruska) #31

kam dať darčekovú poukážku keď sa ide na kolaudáciu domu? nie je smiešne dávať poukážku na nábytok v nejakej hodnote 30 eur keď človek vie, že tam za takú sumu nič poriadne nekúpia? viac by som ale míňať nechcela…

(dojrala) #32

tak nemusia tam kupovat hned nabytok :slight_smile: ved v takych obchodoch sa daju kupit aj nejake doplnky do bytu a na tie je podla mna 30 eur dost :slight_smile:

(mimikama) #33

alebo daj poukazku na nejake doplnky do kuchyne, panvice a podobne veci :slight_smile:

(Labelita) #34

Ja by som takto na kolaudáciu doniesla napríklad aj len fľašku vína, to je podľa mňa tak akurát :slight_smile:

(mimikama) #35

alebo mi este napadlo, ze sa kludne aj spytaj majitelov, ze co by sa im hodilo a kup im priamo to :slight_smile:

(jamilia) #36

Myslíš, že povedia, čo chcú? To asi len ťažko povedia jej nech si s tým nerobí ťažkú hlavu

(Martan) #37

najlepší a najviac praktický darček. Ja som si velmi oblubila tieto https://www.notino.sk/darcekove-poukazky/ dotyčný si za to kupi čo chce a čo potrebuje

(milincka) #38

To ma nejaku platnost? Ako dlho sa to da vyuzit?

(sall_ka) #39

myslim, ze to bude len rok platit tak to vacsinou je pri takychto poukazkach

(denilia) #40

platnost nejaku to musi mat, to je pravdou, nebude to tak, ze neobmedzene