Darčekové poukážky

Nie je to trochu blbé? Prečo by som mala posúvať ďalej to čo dostanem? To sa nepatrí

Nepatri sa to ale robi sa to. Nechce sa mi verit tomu, ze si nikdy nepsravila to, ze si dostala nejaku cokoladu alebo dezert a neposunula si to dalej. To je proste normalne!

S čokoládou a dezertom je to úplne normálne, že sa to posúva. Ale poukážka?? To by som nikdy neposunula ďalej!!

Normálne? Asi ako u koho :wink:

najvdacnejsi darcek podla mojho nazoru :slight_smile:

Kam a kolko by ste dali poukazku ked idete na kolaudaciu domu?

To je inak tiez pravdou, ale tak hadam ked idem vinsovat tak viem, co ma oslavenec rad

pre mna je to najlepší darček. Sama si potom kupim čo chcem, čo potrebujem. Najviac ma potešia poukazy do Notino

presne tak, ako si napisala. clovek si jednoducho moze sam vybrat a nemusi riesit ziadnu vymenu a podobne veci. kamaratka uz len take darceky davam na sviatky!

aj mna najviac potesi takyto darcek. tak ked mi budete chciet nieco kupit, tak jedine darcekovy pouzkaz, oki? :smiley: :smiley:

kam dať darčekovú poukážku keď sa ide na kolaudáciu domu? nie je smiešne dávať poukážku na nábytok v nejakej hodnote 30 eur keď človek vie, že tam za takú sumu nič poriadne nekúpia? viac by som ale míňať nechcela…

tak nemusia tam kupovat hned nabytok :slight_smile: ved v takych obchodoch sa daju kupit aj nejake doplnky do bytu a na tie je podla mna 30 eur dost :slight_smile:

alebo daj poukazku na nejake doplnky do kuchyne, panvice a podobne veci :slight_smile:

Ja by som takto na kolaudáciu doniesla napríklad aj len fľašku vína, to je podľa mňa tak akurát :slight_smile:

alebo mi este napadlo, ze sa kludne aj spytaj majitelov, ze co by sa im hodilo a kup im priamo to :slight_smile:

Myslíš, že povedia, čo chcú? To asi len ťažko povedia jej nech si s tým nerobí ťažkú hlavu

najlepší a najviac praktický darček. Ja som si velmi oblubila tieto https://www.notino.sk/darcekove-poukazky/ dotyčný si za to kupi čo chce a čo potrebuje

To ma nejaku platnost? Ako dlho sa to da vyuzit?

myslim, ze to bude len rok platit tak to vacsinou je pri takychto poukazkach

platnost nejaku to musi mat, to je pravdou, nebude to tak, ze neobmedzene