Darčekové poukážky

Ahojte. Chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s darčekovými poukážkami ako darček na Vianoce. Ktorá stránka by bola najlepšia?
Ďakujem :slight_smile:

1 Like

Ja odporúčam využiť kupony na nákupy. Pozrite https://kuponyzdarma.sk/ , najdete tu komplet prehľad najobľúbenejších stránok na nákupy, dajú sa tu kúpiť aj darčekové poukážky a pri jednom máte ešte aj zľavy.

1 Like

darcekove pouzkazky su super. taktiez ich vyuzivam ale vacsinou ich kupujem v obchode ale sama spravim

Sama spravíš, čo? Nerozumiem :-ň

asi darčekové poukážky, tiež som to videla, také, že na masáž a raňajky do postele a pod

je veľmi veľa takýchto stránok, kde majú dobré a hlavne užitočné poukazy. treba si nájsť len čas na hľadanie a nájsť nejaký

Ja s tym nemam moc dobre skusenosti, nie kazdeho to potesi :confused:

  • myslím, že darčekové poukážky každého potešia a je to super forma darčeku a hlavne vtedy, keď už neviete, čo máte kupovať!

To áno, ale osobnejšie sú iné darčeky :slight_smile:

tiez si myslim a cloveka aj viac potesia

Minule som od kamaratky dostala poukazku do HM-ka. Celkom ma to potesilo :slight_smile: Je to dobry darcek taketo nieco, lebo si podla seba kupite to, co sa vam paci

  • to je tiež pravda ale keď už človek nevie čo, tak toto je ideál!

jednoznačne Notino. Máš tam rozne čiastky a dotyčný si kupi čo chce, resp potebuje

Len nie pre vsetkych to je idealne

alebo potom do nejakého eshopu kde si každý kupi čo chce

Ja mam v oblube kupovat kamaratka poukazky ku kozmeticke ci kadernicke, kedze tam kazda chodi

To potom máš super a rýchlo keď to takto riešiš

Je to super a jednoduche takto :slight_smile:

Len problém je ten, že nie každému sa s tým dá zavďačiť :frowning:

…tak ale tá daná osoba, ktorá dostane poukaz a nevyhovuje mu, tak ho môže ďalej darovať alebo predať…stále je tam možnosť čo iné s tým spraviť…