Darceky, pochvalte sa

Ale vsetko ma svoje pre a aj proti, nerob si z toho tazku hlavu a tes sa z toho co je :wink:

Co by niekto dal za to aby si mohol postavit svoj alebo prerobit, niekto proste nema na vyber a musi byvat len tam kde mu to financne vyhovuje a este setrit takze na taketo veci sa stazovat mi nepride moc rozumne

My sme na vianoce dostali roboticky vysavac, po ktorom som tuzila. Takze toto boli moje najlepsie vianoce a som rada, ze som dostala to, po com som tuzila:)

Xiomi som dostala. Ja mám od nich aj telefón a vyhovuje mi aj táto zubná kefka od nich. Ževraj patrí tiež medzi tie kvalitnejšie :slight_smile:

Zubná kefka? To aj takéto veci maju??..

Áno, oni už podľa mna predávajú všetko od výmyslu sveta :smiley: ja mam od nich dosť veci a o tej kefke som tiež počul, ale neh%ladal som ju ešte

Hmmm netradičné :face_with_monocle: asi taký najväčší extrém, čo som zažila bol darček môjho brata pre našu mamu a to čistenie fasády, akože na jednej strane dobrý nápad ale ako darček pod stromček to bolo celkom zvláštne :smiley: a potom ďalšie bola ešte aj podprsenka na dojčenie pre sestru, ale akože aj to bolo zlaté :sweat_smile: ale ako darček pod stromček… neviem neviem :smiley: ale všetci sa potešili

Ja som dostala službu tepovanie sedačky od manžela :smiley: :smiley: Akože s výsledkom som bola veľmi spokojná. Ozaj mi ušetril prácu, ale teda predstavovala som si ako darček niečo ženskejšie :rofl: :rofl: Každopádne sa s vami rada podelím - lebo tu firmu som odvtedy volala aj na tepovanie auta - oplati sa. https://jovitep.sk/tepovanie-sedaciek/ Ale je to netradicny darcek (od manzela :smiley: ).

Teraz mám rovnaký problém

Oni tepuju ale kde? Chodia po celom slovensku?

Ja mám doma tepovač a nepotrebujem si vôbec volať žiadnu službu domov :slight_smile: Tých 600€ mi za to rozhodne stálo, vytepujem si sama kedy chcem a čo chcem.

Aky mas? Aku znacku myslim :slight_smile:

Tepuješ často? Za koľko cca sa ti vrátila tá investícia do toho??

Oplati sa vobec kupovat tepovac? Vsak to podla mna zase tak casto nevyuzivas. Aspon teda pre mna je jednoduchsie si ho pozicat, ako by som ho mala doma skladovat.