Darceky, pochvalte sa

(Štefánia Kovaľová) #1

No, pochvalte sa, ake darceky ste dostali alebo ake netradicne ste darovali ?

ja som dostala plavbu,bezky a kozmetiku + vonavku, bola som asi dobra :slight_smile: a darovala som hodinky DW, namalovala som obraz (akoze no taky citat som tam napasovala s pismenkami, neviem ci sa to da nazvat namalovala) a este tiez klasika kozmetika, kniha, ponozky priatelom a rodine

0 Likes

(Kasl) #2

chvalim sa, dostala som adoptovanu kozu… od najlepsej kamosky. vraj niekde ju chovaju na farme a ja ju vlastnim, platim jej jedlo a take veci, aby prezila, len sa o nu stara niekto iny… sranda, ako fakt som sa pobavila… a ja som darovala bratovi a jeho snubenici svadobny darcek plavbu celkom som sa plesla po vrecku no :grinning::grinning:

0 Likes

(elizska) #3

No tak oproti vam dievcence, som dostala iba same prakticke veci. Sadu hrncov a utierky a formu na pecenie torty a samozrejme ponozky nesmeli chybat ani tieto vianoce :smiley:

0 Likes

(emanuellsa) #4

Dostala som elektrickú zubnú kefku a veľmi ma tento darček potešil, lebo som po takej túžila. Hneď sa lepšie umývajú tie moje zubáre :smiley:

0 Likes

(radinaLM) #5

A akú si dostala? Akú značku??

0 Likes

(Jarmila Hurbanovská) #6

Prepacte ale toto podla mna robia len male deti, ze si porovnavaju co kto dostal

0 Likes

(Danielka585) #7

Prečo?? Podľa mňa to je pekné, že si aj dospelí povedia, čo dostali. Nie je to o porovnávaní ale o tej radosti. Ľudia by sa mali vedieť tešiť z malíčkosti.

0 Likes

(lubietka) #8

tak ale myslim, ze kazdy sa tesi z tych svojich darcekov nie? aj ked len z malickosti. ja neviem ci ma potesi ked mi tu niekto koho nepoznam napise co dostal na vianoce :smiley:

0 Likes

(kajuskaq) #9

Ja som dostala väčšinou praktické veci. Ale najlepší darček som si dala ja - nová gitara. Kupila som si ju v povianočnej zľave, ktorú som našla tu - https://www.kodino.com/sk/. Každoročne si dávam najlepší darček sama :slight_smile:

1 Like

(elca) #10

Najlepšie darčeky sú tie, ktoré si samé kúpime, no nie žienky? Ja som si konečne dopriala kozmetiku na tvár - rôzne krémiky, masky, atď.

0 Likes

(LaLaurita) #11

To je pravda, len zase ja mam rada niekedy aj ked ma niekto s nejakym darcekom prekvapi

0 Likes

(domcica) #12

Len aby ti prekvapenia boli príjemné :slight_smile:

0 Likes

(barca786) #13

Podla mna netreba zase niektore darceky si vrat osobne :slight_smile:

0 Likes

(Jana Smreková) #14

my sme si tieto vianoce darovali iba malickosti, nakolko mame ine dolezitejsie vydavky.

0 Likes

(bosoreca) #15

ale vydavky mate??..teda ak by ti nevadilo o tom pisat…:slight_smile:

0 Likes