Decolen

Ahojte, ja som tiez brala Decolen, asi pol roka. A abslutne ziadna zmena a to mam take male 1, takze aj mala zmena by bola na nich vidiet - a abslutne nic. Niekomu to mozno zabera, ale niekomu pomoze napr. aj antikoncepcia a mne ani ta. Asi mi to nie je sudene.

Karin, za Decolen su zbytocne vyhodene peniaze. Uzivala som ho viac ako pol roka a vobec vobec nic. Vies co je to nic? Tak som sa pred tyzdnom odhodlala na plastiku prs a som zatial spokojna aj ked su to nehorazne bolesti. Ale ti prejdu. Mam 2 deti. Pa

Ahojte, ja uzivam Decolen uz treti mesiac a vobec nic. Po dojceni sa mi prsia zmensili asi o cislo a stratili na plnosti, myslela som si, ze po uzivani Decolenu sa to napravi ako som citala v diskusiach, ale nezabera to. Prsia mam pevne, ala velmi male a podprsenky mi nesedia. Takze zacneme setrit na plastiku. Je vela zien, ktore si po dojceni dali zvacsit prsia, je to podla mna uplne normalna vec ako ked niektore si daju odsat tuk a pod.

Ja som využívala dve balenia Decolenu a žiadna zmena. Ani spevnenie, ani zväčšenie.

Dobry den, rozmyslam nad kupou Decolenu. Chcela by som sa spytat, ci ma uzivanie tychto tabletiek nejaky vplyv na hormonalnu antikoncepciu. Ma s tym nietora z vas skusenosti? Dakujem.

Dievčatá k spevneniu pŕs pomáha každodenná ranná a večerná masáž hocijakým krémom

Baby ja som vyskúšala všetky tabletky na poprsie, vrátane Decolenu a nič nezabralo, je to ich dobrý marketing a vaše vyhodené peniaze. Môj otec takto pochodil po vyskúšaní všetkých možných prípravkov na rast vlasov, plešatý je stále a utratil na to minimálne 1000 eur.

Sami na stranke Decolenu napisali, ze po vysadeni sa vratia do povodneho stavu, tak aky to ma zmysel? To radsej ani neskusajte, lebo keby to aj pomohlo, tak ked ich vysadite, len vam splasnu a potom budu ovisnute. A na pevnost by som radsej skusila proste cvicenie. Poriadne, nie tie smiesne zenske cviky, co najdete na zenskych portaloch. Na zvacsenie a spevnenie je teraz aj nejaka novinka, co stale ponukaju na zlavovych portaloch, ale neviem, ci to pomaha, osobne ma toto netrapi, len mam skaredy tvar prs (a vystupujuce dvorce, nechutne). A pred plastikou dajte prednost neinvazivnej forme, ta chirurgicka je hnus a je to nebezpecne, neprakticke a implantaty su tazke a tiez z nich ovisaju. Ale je to drahe - daju sa zvacsit aj vlastnym tukom, aj ked nie o velmi vela, ale ak ma niektora nulky, tak urcite nepotrebuje mat rovno nejake D-cka. U nas to stoji nejakych 10000 eur (vraj tam caruju s kmenovymi bunkami) a v CR som nieco take videla aj za par tisic KC, ale vraj sa to ma robit na viackrat, aby sa tam ten tuk ujal, ci take nieco.

Mne Decolen nepomohol vôbec. Zbytočne vyhodené nemalé peniaze. Nikdy viac…

pozrite si komentáre pod recenziou decolenu http://www.skumavka.sk/tabletk...