Decolen

Zdravím, chcela som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s výrobkom Decolen (prírodný prostriedok na tvarovanie poprsia), Markíza teraz vysiela ich reklamu - znie to celkom zaujímavo, čo tam hovoria, ale napriek tomu by som sa najskôr rada dozvedela nejaké reálne skúsenosti pred tým, než za to vyvalím kopu peňazí.

Janka, koľko to stálo a ako dlho sa to musí užívať? Má byť účinok dlhodobý alebo nie je garantovaný?

Dievcata, zbytocne vyhodene peniaze! Ja som si to kupila, ked bolo jedno balenie navyse zadarmo a nic. Kamaratka si zakupila tiez este predomnou, tiez nezabralo. Ona uz ma dve deti, tak som myslela, ze to tie hormony atd., inak riesia, ale neviem. Nam to nezabralo, ale drzim palce, kazda sme ina. M

Ahoj, stálo ma to 850 Sk za 120 tabletiek. No na účinok som aj ja zvedavá, vieš ako to je pre istotu nikto nič negarantuje. Ale podľa toho, čo som tu už čítala tam začínam mať obavu, či to naozaj neboli vyhodené peniaze, no zjem toto jedno balenie a uvidím.

Tiez som uzivala Decolen asi 2 mesiace, ale absolutne nic to so mnou neurobilo, nemala som skoro nic a stale som na tom rovnako, s tymto pomoze len chirurgiaalebo zazrak :slight_smile:

Baby, ja decolen uzivam dva mesiace a nic, mne to nezabera, uz si to ani nekupim, prsia mam stale take iste, ziadna zmena.

Neviem, ci sa s tym niektora z vas stretla s tym, ze sa jej tvori mlieko v prsnikoch bez toho aby kojila. Mam 22 rokov a v 15-tich mi nasadil zensky antikoncepciu a odvtedy mam mlieko kazdy mesiac aj dva tyzdne. V januari som po 7 rokoch uzivania antikon. vysadila a od januara mam v kuse mlieko. Prsia sa mi raz naleju a ked mlieko odchadza, ovisaju. Nie su velke - take dvojky, ale trapi ma to ovisnutie po kazdom odchode mlieka. Preto rozmyslam nad Decolenom, aby som ziskala spat pevnost prs primeranu k mojmu veku. Ma niekto podobnu skusenost? Za kazdu reakciu dakujem. Pa.

Baby, mám 35 rokov a jedno dieťa, chcem sa spýtať, či máte niektorá aj pozitívne a viditeľné zmeny prsníkov po užívaní Decolenu. Ďakujem, Karin.

Myslim, ze Tvoj stav nie je normalny a mala by si urychlene navstivit gynekologa a mozno aj endokrinologa. Moze ist totiz o hyperprolaktinemiu (hormon zodpovedny za tvorbu mlieka) a roznych dovodov a keby si chcela mat deti, tak Ti to asi nepojde. Liecit sa to da, len treba zacat.

Ahojky draha, zo skusenosti viem, mam 45 r. a pracujem v zdrav., ze v zenskom tele pocas mesiaca prebiehaju rozne zmeny, od menstruacie - ovulacie a pod., ale s tymto by si mala navstivit svojho gynekologa. Ano, su aj take babenky, ktore maju laktaciu pocas nejakej doby - v medicine svolaju sa dojky. Maju mliecko v prsnikoch stale. Skus sa poradit s lekarom. Pa, pekny dnicek.

Myslim, ze rozdiel medzi Decolenom a plast. operaciou je naozaj velky. Tieto dve veci by som neporovnavala. A tabletka Decolenu nie je taka inteligentna, ale ide o rastlinne hormony a tie uz vedia, co maju v tele robit a na ktoru oblast posobit, tak isto ako vedia aj ine zlozky potravy na co maju sluzit a nemusia byt ani inteligentne, ani mat siesty zmysel.

Balenie na dva mesiace stojí cca. 980,- SKK, ale teraz majú v lekárniach akciu, Decolen na tri mesice za 984,- SKK.

Dievčatá, som žena, ktorá už má niečo za sebou 33 rokov, dve deti. Decolen som užívala celé 3 mesiace a nič. Sú to zbytočne vyhodené peniaze. Ak viete poradiť nejaký iný prípravok, budem vďačná.

Chcem len dodat, ze 120 tabletiek je na dva mesiace, lebo priamo na obale je napisane 60 tabletiek - davka na jeden mesiac, co znamena 2 tabletky na den, takze 120 na dobu dvoch mesiacov.

Ja som Decolen užívala pravidelne tri mesiace a žiaden účinok. Tak neviem, už tabletkám neverím, určite nie sú zázračné.

Ahojte, chcela by som vedieť, či niektorá z vás od Decolenu pribrala?

Baby, ja Decolen uzivam dva mesiace a nic, mne to nezabera, uz si to ani nekupim, prsia mam stale take iste, ziadna zmena.

Ahojte, ja som teda ten Decolen užívala skoro celý rok, zbytočne vyhodená kopa peňazí, mala som veľkosť 1 a nezväčšili sa vôbec až po plastickej operácii. Až teraz mám to, čo som chcela.

Sú to zbytočne vyhodené peniaze. My, čo máme prsia menšie hľadáme možnosť ako ich zväčšiť. Keby to fungovalo, tak plast. chirurg. nemajú robotu. A tak zarába farmaceut. firma na našej túžbe po zmene, ktorú nám nikdy nedá.

Ahojte, ja som pouzivala Decolen pol roka a zmena? Akurat v penazenke, neoplati sa to, neverim uz ziadnym tabletkam. Keby pomahali tak ako hovoria, tak by si potom zname osobnosti nedavali silikony, no nie? Teraz uz len nahrabat na ne a budem sa aj ja hviezdne usmievat.