Degenerácia makuly – vážne ochorenie očí

Degenerácia makuly je ochorenie oči, ktorého výskyt narastá vekom. Označuje sa tiež ako vekom podmienená degenerácia makuly a používa sa skratka VPDM. Príčiny ochorenia nie sú známe



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/12138-degeneracia-makuly-vazne-ochorenie-oci

Pekný den. Mám VPM, na jedno oko (lavé som prestala behom pár mesiacov vidieť. CHodím k lekárke na kontroly a zisťujem že rapídne mi postupuje strata zraku aj na pravé oko. Beriem OCUTEIN a kvapky proti slzeniu. Stravujem sa zdravo. Prosím poraďte mi ako zabrániť tomu, aby som neoslepla celkom. Dá sa to nejako zastaviť ? Som zúfalá, dostávam sa do velkých depresií (nikdy som nemala). Prosím pri zverejnení neuvádzať moje meno. Ďakujem.

S touto diagnózou vám doktor neporadí nič. Injekcie stav možno stabilizujú, ale nepolepší sa nič, laser je taktiež o ničom. Ja osobne som bol na tom ako Vy, po dvoch mesiacoch alternatívnej liečby som fit. Samozrejme chce to určitú dávku zaprenia, ale čo by v danej situácii človek neurobil, kto túto diagnózu má, viem o čom vravím. Googlite niečo ako dobreoci na západ od slovenska. Sám som vyskúšal.

Marek, prosím, akú alternatívnu liečbu ste podstúpili? Prosím, poraďte. Neviem, čo robiť. Ďakujem. Majka

Hlavne netreba zúfať, zachovať si chladnú hlavu a a bezpodmienečne dodržiavať terapiu. Sem som sa obrátil www.dobreoci.cz. Bol som aj na konzultácii a všetko čo mi bolo doporučené som do botky napĺňal. Na stránke je záložka Ohlasy klientov tam si prečítaš aj môj progres v liečbe. Je to dosť aktuálne, ja sa tiež čudujem ako je to možné keď medicína je proti
tomu bezmocná. Držím palec

S radosťou reagujem sám na seba.
Dnes mi to potvrdila doktorka v lekárskej správe mám napísané "… zlepšenie… ! " pred vyšetrením tvrdila, že v tejto diagnóze Mb. Best dg. zlepšenie nenestáva.

Prosim o zaslanie kontaktu, mam zaujem o alternativnu liecbu aku ste podstupil. mam stanovenu diagnozu VPDM. Dakujem pekne.

Toto nie je reklama, fakt to funguje. Neotáľaj kontaktuj ho a pusť sa do terapie. Iba tomuto Pánovi vďačím za svoj zrak.
Držím palce.

Tomáš Brouček
http://www.dobreoci.cz/makularni-degenerace.html
+420 775 259 574
tomas.broucek@dobreoci.cz

Dobrý den. Pán Marek čitala som, že vam pan Brouček pomohol. Myslím, že vy ste na tom videu, ktoré má na stranke zdravé oči. chcem byť optimista a veriť, že sa to naozaj dáá, lebo mám 38 rokov a red 3 rokmi mi diagnostikovali tuto chorobu. Mam krásnu rodinu, ktorá sa trapi a chce mi pomocť. injekcie stav len stabilizovali, tak chcem sa vybrať po Vašej ceste a veriť vam, prosim napíšte Jan z Košíc

Ano, da sa to liečiť, neberu sa žiadne farmaceutické prípravky a terapia je naozaj az “primitivna”, ale cuduj sa svete zabera. Ja som pocitil rapidne zlepsenie uz po 6 tyzdnoch. Cim je telo mladsie tym lepsie - aspon tak mi to bolo povedané:-). Tato terapia si zasluzi aby ludia o nej vedeli, preto som tu zacal prispievat, presne take pocity ako mate Vy som mal na zaciatku tohto roku. Z vlastnej skusenisti vravim, nevahajte ani den a kontaktujte dobreoci. Rodinka nech je Vám motiváciou, ako mne.
Marek

Pan Marek ak sa tam dostaneme do Prahy a budeme Vas informovať moja manželka je s toho viac ako nešťastná, pred 4 rokmi jej zomrela mama ona mi tu stranku našla ak všetko bude ok Tak napíšem. A hlavne dakujem, že ste to dali do éteru aspon máme nadej vdaka Bohu za Vás Jan A Jarka

Teším sa, že ste rozhodnutý a čo je dôležité, máte aj dobrú podporu v rodine. Aj mne kontakt na dobreoci našla manželka a bola so mnou na konzultácii. Druhá vec bola to, že keď som tam išiel nejak vnútorne som tušil, že iba toto môže zabrať a tak sa aj stalo. Možno to, že ma na odborné vyšetrenie objednali až za 3 mesiace mi paradoxne zachránilo zrak. Tomu sa hovorí riadenie z Hora. Prikladám mail a držím palce.

Tak mail to nezobrazilo. mmmarecek"zavinac"gmail. com

Dobrý deň aká stránka to je?
cez link mi to neotvorilo.

Už som to našla! je to ok :slight_smile:

Vlákno pravidelne sledujem, kľudne môžete prispievať

Nech sa páči, pre tých ktorý ešte váhajú, alebo si myslia že vek ich môže limitovať.
Kliknite na: http://www.dobreoci.cz/makularni-degenerace/uspesna-lecba-makularni-degenerace.html#

Kto sa chce oboznámiť s možnostiach liečby klinne na

tento program má naozaj výsledky o ktorých sa klasickej medicíne môže len snívať.
Váhaš? Tak klik na

tu sú výsledky.

Na spomalenie zhoršovania očí a degenerácie makuly mi očná proadila vitamíny, ja som sa rozhodla pre ocutein a musím uznať že mi ozaj pomohli

"Odporúča sa pravidelný príjem doplnkov výživy s obsahom luteínu." = odporúčam hlavne vitamíny ocutein, obsahujú najviac luteínu v porovnaní s inými podobnými prípravkami na trhu