Dentálna hygiena

Čo je to dentálna hygiena, kto ju vykonáva, aké problémy dokáže vyriešiť a prečo je to vhodná forma prevencieToto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/3948-dentalna-hygiena


Dobrý deň,
vďaka, užitočný článok a informácie …
môžete prosím poskytnú ť zoznam dent. hygienických zariadení v Bratislave ?
s pozdravom
juraj chrenka

zdravim
tu je jeden dostupny zoznam dentalnych hygieniciek

http://www.dentalhygiene.sk/?q=kontakt_dh

Chcem sa spytat, co vsetko zahrna dentalna hygiena? Odstrania mi aj tie pigmentove cierne skvrnky z mojich zubov? Pomozu mi aj s problemom, ked mam na zubkoch ryhy po zubnej kefke. (male priehlbinky na dvoch zuboch blizsie k dasnu z casov, ked som sa este velmi o zubky starat nevedela a teraz to uz velmi citlive nie je). Osetria ma aj s takymto problemom - urobia mi Dentalnu hygienu? Dakujem

ahoj jurko vidim, že si aktívny …

Dobrý deň,
pracujem v materskej škole a v rámci zlepšenie starostlivosti o hygienu dutiny ústnej u detí by sme privítali vekuprimeranú prednášku spojenú s názornou ukážkou. Neviete o niekom ?
Ďakujem

Ak máte záujem o prednášky pre deti predškolského veku. Ozvite sa mi.Dohodneme sa na termíne kedy by Vám to vyhovovalo. Ak ste blízko našej ambulancie môžu deti prísť aj k nám a naši študenti ich oboznámia s ambulanciou a prakticky všetko vysvetlia a ukážu - formou hry.
Kontakt: Adam-Dent s.r.o., Urbanová 0904 252 896, 02/44459901

Záleží odkiaľ ste. Existuje projekt Zdravý úsmev. Prebieha v Prešove a okolí, ale aj v iných mestách. Kliknite na: www.zdravyusmev.sk. Môžte sa dohodnúť na zaškolení alebo na možnej realizácii projektu aj u vás.