Depresia a úzkosť spojená s nespavosťou

Ani sa ti nečudujem, veď to musela byť pre teba poriadna zmena! A z kade ideš objednať? Z pilulky?

Dobrý den
kouknete sem https://drkh.cz/jak-se-zachovat-pri-stavu-uzkosti/
muzete zkusi i ruzna jina leciva jako homeopatika a zkusit lecit ‘‘zdravě’’
urcite je potreba vse porbrat se svym psychologem a psychiatrem

no a co v tom pripade, ze ani tie vypisane body z toho clanku mi nepomohli a stale mam problem s nespavostou? na to by si mi co poradil? hm? lebo ku psychologovi chodim dost casto a aj napriek tomu mam problemy, ktore mi uz lezu na nervy :frowning: :frowning:

chodis k psychologovi, platis mu velke peniaze a aj tak mas stale problemy? :open_mouth: fuha, tak to nie je bohvie co! a vyskusal si uz nejake tabletky na nespavost? lebo ja som mal podobne problemy asi polroka dozadu a pomohli mi prirodne tabletky, ktore som si zakupil v lekarni a nemusel som vobec behat po doktoroch, psychologoch ci psychiatroch. vela casu som tym usetril a este aj penazi, kedze tie tabletky stali do 10€!

vidis, je to tak, ako som napisal! vobec mi tie sedenia nepomahaju :frowning: :frowning: a to si ake tabletky uzival? napis mi nazov, vyskusal by som ich!

ano z tade som si ich objednala. mne to pride take najjednoduchsie doma s pocitaca objednat tabletky a potom ze aspon nemusim nikam chodit len mi pridu priamo domov :slight_smile: viem, mozno som pohodlna ale ked je taka moznost, tak ju vyuzivam :slight_smile: :slight_smile:

Jasné, ja ťa vôbec za to neodsudzujem, keďže v dnešnej dobe je to už úplne normálne, že sa skoro všetko objednáva cez internet. Už zachvílku si aj potraviny budeme objednávať cez internet :smiley: :smiley:

hm, tak to ozaj len vyhadzujes peniaze do luftu, ked ti to vobec nepomaha :frowning: jasne, volali sa MigStress a vyraba ich firma Evalar. skus do lekarne zbehnut, tam by ich mali mat. hovorim, nestoja vela a mohli by ti pomoct. ved na ich stranke najdes aj popis ale ak by si nieco este odomna potreboval zistit, tak kludne pis

Depresiami našťastie netrpím ale z času na čas mám také noci, kedy poriadne nemôžem spať, nonstop sa prebúdzam, prehadzujem sa a potom som celý deň neskutočne nervózna :frowning: Myslíte, že by mi tie tabletky mohli pomôcť? Mali ste niekto takýto podobný problém? Ako nebýva to každú noc ale tak dva krát do týždňa mám takéto noci :frowning: K doktorke s tým nechcem ísť, lebo nechcem brať tabletky na spanie, z ktorých je človek potom omámený ešte celý deň :frowning:

asi tak nejako ale uz teraz cas nevratim spat a ked som tam chodil, tak som stale dufal, ze to bude lepsie. ved vies ako to chodi, ked je clovek uz zufaly :frowning: a v kazdej lekarni ich predavaju? su navykove?

dobre vediet, ze take nejake tabletky su na trhu. nevedela som o tom :confused: a moj manzel ma teraz dost casto take depresivne stavy a cez noc poriadne nemoze stavat. to by som mu mohla tiez nasadit, ci?

Áno tobolka, ak má takéto problémy, tak mu ich kúp a nech ich začne užívať. Ublížiť mu isto neublížia a jedine mu pomôžu! Sú zdravé, keďže sú vyrobené z prírodných rastlín a čo je super je to, že sú nenávykové. Ak by si potrebovala ešte v niečom poradiť, tak sa kľudne ozvi

ahojky…z akych prirodnych rastlin su?..

ano? oni su nenavykove? tak to je super, lebo nerada by som mu dala take, na ktorych by ostal zavisly. a mozem sa ta este spytat, ako dlho sa maju uzivat? aby som vedela, kolko baleni mu mam kupit. dakujem

Sú nenávykové ako som ti napísala Tobolka. Mám to zistené a aj na internete to nájdeš napísané! Tieto tabletky nie sú nejako stanovené, že ako dlho sa môžu užívať. Ľudia ich užívajú dovtedy, pokiaľ im nepomôžu. Takže kľudne aj dlhšie, veď sú predsa nenávykové. A prepáč, že odpisujem až takto neskoro ale pozabudla som na teba.

v pohode, z toho si nic nerob. som zvyknuta, ze vacsinou mi az neskor vsetci odpisuju :slight_smile: uz som si to medzi casom stihla aj na internete vsetko pozistovat, takze ti verim, ze to je tak :slight_smile: :slight_smile:

to je jasne, ze sa cas uz vratit neda aj ked niekedy by sme si to velmi priali a velmi by nam to pomohlo, no bohuzial neda sa. co sa tyka tych lekarni, tak produkty Evalar predavaju v lekarni Partner, Vasa lekaren a Plus lekaren alebo e-lekaren pilulka. nie su navykove! to tu uz bolo viac krat spomenute! a sorry, ze az tak neskor odpisujem.

Ahojte, pridám zopár mojich postrehov do tejto témy. Síce som nezažil nespavosť v depresii, skôr opak, ale depresii som zažil dosť.

Zažil som dokopy 6 rokov najprv vyhorení, ktoré neskôr prerástli do depresií. Vyhorenia boli vždy z nadmerného zaťaženia v práci, kým som sa úplne nevyčerpal.Prvé vyhorenie a následná depresia sa mi opakovala, aj kvôli iba užívaniu antidepresív, bez terapie. Pri druhom vyhorení a následnej depresii som sa dostal som sa dostal až na pokraj života a smrti.

Keď sa mi depresie opakovali, pochopil som, že majú rovnaký základ a na to, aby som sa z kolobehu dostal, som musel hľadať a vyriešiť ich pravé dôvody. Tie sa nachádzali v minulosti a našiel som ich vďaka terapii, ktorá mi napokon zachránila život. Po 4. rokoch sa mi podarilo prepracovať sa k zdraviu a vnútornej slobode. Naučil som sa pritom veľa vecí o ľudskej psychike. Moju cestu, kroky, poznatky a terapiu, ktorá mi zachránila život, som spísal do ebooku:

Až pri čitaní takýchto článov, alebo skôr komentáro si človek uvedomí, ake su jeho problemy vlastne malicherné. Držím všetkým palce na vašich cestách