Deti a merino oblečenie

Ahojte, chcem sa opýtať aké oblečenie dávate detičkám? 100 % bavlna či aj merino napr? :slight_smile: Premýšľam, že investujem do merino oblečenia https://kojo.shop/kategoria/detske-merino-oblecenie/ :slight_smile: je tu niekto, kto spravil podobne rozhodnutie pri deťoch a osvedčilo sa mu investovať viac do kvality? Nakolko deti z oblečenia vyrastu celkom rychlo… ved to poznate :slight_smile:

podla mna sa oplati do takehoto investovat :slight_smile:

je dobre pouzivat merino aj napriklad na beh?

Tak to neviem, či na beh. To by som skôr išla do takých tých športových materiálov. Tie budú asi skôr na to uspôsobené.

Mne najviac taketo nieco pasuje na sportovanie. Aj moj chlap take nosi na bicykel, co je urcene na bicyklovanie a nevymysla nieco ine kupovat.

Merino je super, sice drahe, ale tie benefity podla mna za to urcite stoja :slightly_smiling_face:

hej hej, ako co sa tyka zimy, tak za mna proste lepsi material ani neexistuje. no oplati sa podla mna kupit takym detom, ktorym uz dlhsie vydri, kedze fakt to teda moc lacne nie je

Vies, kazdy nakupy tak, na co ma, aj teda podla svojich financnych moznosti. Nie kazdy ma na drahe a znackove veci a aj medzi cenovo dostupnymi sa daju najst podla mna kvalitne kusky, ktore napriklad aj dobre zahreju

tak ale toto su take veci, ze sa oplati do toho investovat, lebo vlastnosti ma to oblecenie fakt super.

Ale kde je dobré ho kupovať? Nejaké overené obchody?

to nie je nejako podstatne, dolezitejsie je to ake je zlozenie, aby ozaj to bolo merino :slight_smile:

Koľko také oblečenie vôbec stojí??

to zalezi aj od samotnej znacky, no nie je to najlacnejsie, to je pravda

Aké značky sú dobré, čo sa týka merina?

vies co, ja som si kupovala v sportovych obchodoch bud len take hocijake, alebo potom zo zaja som si objednavala, to je dost fajn.

Hej? Majú dobré merino? Aj ponožky napríklad?

Napriklad ja mam moc rada znacku blackhill outdoor. Zopar kuskov doma mam a fakt je to kvalitne oblecenie, ktore cosi aj teda vydrzi

To je co za znacku? To si kde kupila? Myslim v akych predajniach??

Co som hladala, tak to vyzera, ze len v Brezne maju predajnu, ze to nekupis niekde v intersporte alebo takej predajni.

ano ja som u nich v predajni raz bola, ked sme sli okolo, tak som to vyuzila. no mam od nich nejake tie veci, ale tie som kupovala cez eshop