Detox

Prosím vás, ako sú prejavuje detoxikacie tela, čo sa robí, aké sú príznaky, že sa telo naozaj detoxíkuje

Ahoj Helena, prejavy sú rôzne, väčšinou odstupom času viditeľné, napríklad moč - i s dodržaním pitného režimu sa moč počas detoxikácie postupne odfarbuje zo žltej do bezfarebna, prestáva zapáchať, iba ráno býva samozrejme žltkastý, pri dodržaní správnej životosprávy a hlavne stravovania sa po úspešnej detoxikácii upraví stolica, bude mať správnu konzistenciu a nebude veľmi zapáchať, bude pravidelná, toto však neplatí bez úpravy stravy. Jeden z indikátorov detoxikácie je jazyk, ale nedá sa na Vašu otázku odpovedať správne, pokiaľ nevieme, ako sa detoxikujete, mohla by som Vám tu niektoré veci povedať presne opačne, špecifikujte.

Užívam z Walmarku výživový prípravok Chlorella Japan Forte

Ahoj, to ti neviem povedať, to si konzultuj s výrobcom Wallmarkom, mne sa celá ich firma zdá iba o marketingu, ak chceš vitamíny a detoxikovať, tak jedz ovocie a zeleninu a nie výživové doplnky. Osobne Chlorellu nepovažujem za detoxikačný prípravok, je to len môj názor a z rôznych zdrojov som čítala, že môže mať zlý vplyv na činnosť štítnej žľazy, tak pozor, aby si sa náhodou nejakou umelinou skôr neintoxikovala. Najlepšia detoxikácia je pár dní nejesť a potom sa pustiť do jedenia ovocia a zeleniny, neoľutuješ.

ďakujem za rady