Detoxikácia organizmu

uzivala som ho a pomohol mi :slight_smile: trpela som chronickymi zapchami a vobec to nebola sranda :frowning: ludia, ktory tym trpeli tak isto budu so mnou suhlasit. no tento prasok odporucam :slight_smile:

@simcora a to ten prášok ťa úplne z tých zápch vyliečil? :open_mouth::scream:

ano, vyliecil ma! ani ja by som to zo zaciatku nepovedala ale uzivala som ho pravidelne a fakt mi to pomohlo. teraz uz veeelmi dlho som nemala zapchu a chodim pekne pravidelne na velku stolicu. moj nazor je taky, ze je to vdaka prasku f.x.passage sl :slight_smile: :wink:

Prečítala som si aj tu ale aj na iných stránkach, ktoré mi vyhodil google po tom, čo som napísala názov produktu. Už viem všetko. Som zase o niečo múdrejšia :slightly_smiling_face::wink:

AHA, NO O TOM SOM NIKDY NEPOCULA, ZE ESTE AJ LAXATIVA SA DELIA NA NEJAKE DALSIE SKUPINKY. DOBRE VEDIET! A ONI MAJU TEDA LEN SAME POZITIVA, ZIADNE NEGATIVA TENTO PRODUKT NEOBSAHUJE? NEMOZE SA NIC STAT JEHO UZIVANIM?:roll_eyes:

To som rada, že si si bližšie informácie a články vyhľadala na internete. Tam ich je fakt kooopu. Aj si tento produkt plánuješ zakúpiť? Alebo ty ho nepotrebuješ?

Emkiria zatiaľ som nepostrehla žiadne negatíva a keď som prášok aj užívala, tak sa mi nič nestalo. Iba to, že mi pomohol sa zbaviť zápchy!