Detoxikácia organizmu

Aj vy sa každé ráno zobudíte plní vitality a energie, s pocitom pohody pred začínajúcim dňom? Že nie? Potom vedzte, že vaše telo ovládajú toxíny. Bez účinnej pomoci tieto látky nevieme ani spracovať, ani z organizmu vyplaviť. Toxíny sú všade, kam sa len pozrieme. Ich zdrojom je strava, ktorú prijímame, voda, ktorú pijeme, vzduch, ktorý dýchame



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4405-detoxikacia-organizmu

ahojte! moja momentalna situacia je dost zla :frowning_face::confused::roll_eyes: citim sa ako taky nafuknuty balon po vianocnych a novorocnych sviatkoch. poradte, co by mi pomohlo sa dostat do normalnu. som ochotna vyskusat aj nejaku detoxikaciu alebo nejaky iny ucinny recept ci produkt. za rady vopred dakujem.

Staci len upravit jedalnicek a hned sa budes citit lepsie! Ci mas problemy aj so zapchou, ked mas nafuknute brucho?

ten som uz trochu upravila a aj napriek tomu sa necitim najlepsie :roll_eyes::neutral_face: je pravda, ze mam problemy aj vyprazdnovanim. nechcela som to tu spominat, ale ked si sa ma na to spytal, tak ti nebudem klamat. vies nieco ucinne poradit?

Ahoj. Minuly rok som tu podobne veci riesila s ludmi a pomohla som im a preto sa budem snazit aj teraz tebe pomoct, ak teda suhlasis, hm? Ak ide o nafuknute brucho a nepravidelnu stolicu, tak idealne riesenie je zacat uzivat prasok F.X.Passage SL. Hovori ti ten nazov nieco? Ak nie, tak vsetko vysvetlim. Len sa pytaj, ok?

dakujem, ze si sa mi ozvala :slight_smile: no bohuzial ten nazov mi nic nehovori :roll_eyes::confused: mozes mi o nich vsetko co vies napisat?

neviem sice vysvetlit, na akom principe funguje ten prasok ale viem, ze mi pomohol, ked som trpel dlhodobymi zapchami a preto by som ho tiez odporucil. nestoji vela penazi, da sa kupit bez lekarskeho predpisu v lekarni. za vyskusanie jednoducho nic nedas! bud ti pomoze, alebo skusis potom este nieco ine, ak by nepomohol. tolko odomna.

Len trochu si upravila? Tak ho vyskusaj viacej upravit a uvidis, ze sa budes citit lepsie! Ved to nie je hanba, ze mas s tym problem. Je to uplne normalne vec, ktorou trpi viacej ludi. Jednoznacne nie si sama! Na zapchy si treba kupit nejake laxativum. Hoci aj to, ktore tu spomenula eidriana.

Samozrejme, ze mozem. Takze zacnem tym, ze ide o prasok, ktory je ochuteny pomarancovou prichutou. Tento prasok sa zaraduje do skupiny salinickych laxativ na baze magnezia (magneziove soli). Ich velkou vyhodou je, ze pri uzivani nevznika syndrom “leniveho creva”, kedy si crevo zvykne na podnety k vyprazdneniu zvonka a prestane same pracovat na peristaltike. Naopak, salinicke laxativa zabranuju vstrebavaniu vody z creva a neobmedzuju jeho prirodzeny pohyb. Jedinou nevyhodou tychto laxativ je ich neprijemna chut ale tento produkt je obohateny pomarancovym sladidlom, tak nechuti az tak zle ako ine salinicke laxativa. Uzivanie je jednoduche, kedze sa prasok da do vody, kde sa rozpusti a nasledne sa da vypit. Neviem, co este ine ti napisat. Pytaj sa, co ta zaujima

domenicco nechcela som hned velmi menit, aby to telo zvladlo a nebolo az tak moc sokovane. viaceri mi to tak odporucili, tak preto som to tak zacala riesit. je pravda, ze by mi to mozno pomohlo ale ja ziadne laxativum nepoznam a preto aj ohladom toho potrebujem poradit. nikdy som nic podobne nepotrebovala uzivat.

eidriana dakujem ti velmi pekne za podrobne vysvetlenie. mozes mi este povedat, kde by som tie prasky zohnala, keby som sa rozhodla, ze ich vyskusam? a treba na ne aj nejaky lekarsky predpis?

uz som vyssie pisal, ze sa daju kupit v lekarni bez lekarskeho predpisu!

shippi prepac, nejako som to prehliadla ale dakujem, ze si mi to tu znovu zopakoval. vies mi este povedat, kolko to stoji?

Musim uznat, ze v tomto mas pravdu a dobre si spravila, ze si zacala postupne. Tiez niekedy nerozmyslam co napisem. Len nezabudni pokracovat a upravuj tu stravu postupne, dobre? Ved ti tu uz poradili F.X.Passage SL tak vyskusaj ten a uvidis ake budu vysledky.

v pohode, nie je zaco. nabuduce lepsie citaj, oki? jasne, viem ti aj cenu napisat. 200g balenie toho prasku stoji necelych 10€ cez internetovu lekaren. v kamennej neviem kolko stoji ale predpokladam, ze cca tolko isto :slight_smile:

Uz sa mi zda, ze tu niekto pisal kde ich dostat kupit ale ked sa to znovu pytas, tak ti na to odpoviem. Dostat ich kupit v lekarniach a taktiez aj v e-lekarni pilulka. Lekarsky predpis nie je potrebne, su volnopredajne!

AKO TEN PRASOK VYZERA? MOZTE SEM NIEKTO PRIDAT FOTKU? DAKUJEM :slightly_smiling_face:

Ahoj, prášok vyzerá takto: 2019-02-22_124912
Kľudne si si mohla dať názov len do googlu a našlo by ti veľa fotiek ale keďže mne to problém nerobí, tak som to spravila za teba a jednu fotku som stiahla. No ja som ich aj pila, takže viem aj o ich účinnosti, ak by si potrebovala bližšie informácie.

VIEM ZE SOM MOHLA A AJ SOM TAK SPRAVILA, ALE CHCELA SOM SA ESTE UISTIT, CI SOM DOBRE NASLA. A AKO POZERAM, TAK SOM I JA DOBRE NASLA. CHCELA BY SOM VEDIET, AKY JE ROZDIEL MEDZI TYMTO PRODUKTOM A INYMI, KTORE SU TIEZ URCENE NA ZAPCHY. VIES MI TO NEJAKO VYSVETLIT? :slightly_smiling_face:

Helou, zaujala má fotka a zelený produkt na nej. Čo to je??? :open_mouth::hushed:

Aký je medzi nimi rozdiel? No prvý taký najdôležitejší je ten, že tento produkt F.X.Passage SL patrí do skupiny Salinických laxatív a zvyšuje obsah vody v čreve a tým podporuje črevnú peristaltiku. Kdežto nie všetky produkty sú takéto a tým potom viacej poškodzujú črevá. A druhé také pozitívum je, že tento prášok ako jediný má príjemnú pomarančovú chuť a preto sa ľahšie pije. Iné nechutia vôbec tak dobre a potom ľudí z toho daví a podobne.

Janka už som tu všetko vypísala, tak si prečítaj. Nechce sa mi to znovu všetko tebe vypisovať.