Detoxikácia organizmu

(Admin Zzz.sk) #1

Aj vy sa každé ráno zobudíte plní vitality a energie, s pocitom pohody pred začínajúcim dňom? Že nie? Potom vedzte, že vaše telo ovládajú toxíny. Bez účinnej pomoci tieto látky nevieme ani spracovať, ani z organizmu vyplaviť. Toxíny sú všade, kam sa len pozrieme. Ich zdrojom je strava, ktorú prijímame, voda, ktorú pijeme, vzduch, ktorý dýchame

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4405-detoxikacia-organizmu

(bridal) #2

ahojte! moja momentalna situacia je dost zla :frowning_face::confused::roll_eyes: citim sa ako taky nafuknuty balon po vianocnych a novorocnych sviatkoch. poradte, co by mi pomohlo sa dostat do normalnu. som ochotna vyskusat aj nejaku detoxikaciu alebo nejaky iny ucinny recept ci produkt. za rady vopred dakujem.

(domenicco) #3

Staci len upravit jedalnicek a hned sa budes citit lepsie! Ci mas problemy aj so zapchou, ked mas nafuknute brucho?

(bridal) #4

ten som uz trochu upravila a aj napriek tomu sa necitim najlepsie :roll_eyes::neutral_face: je pravda, ze mam problemy aj vyprazdnovanim. nechcela som to tu spominat, ale ked si sa ma na to spytal, tak ti nebudem klamat. vies nieco ucinne poradit?

(eidriana) #5

Ahoj. Minuly rok som tu podobne veci riesila s ludmi a pomohla som im a preto sa budem snazit aj teraz tebe pomoct, ak teda suhlasis, hm? Ak ide o nafuknute brucho a nepravidelnu stolicu, tak idealne riesenie je zacat uzivat prasok F.X.Passage SL. Hovori ti ten nazov nieco? Ak nie, tak vsetko vysvetlim. Len sa pytaj, ok?